Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

HC BANÍK SOKOLOV - MLADŠÍ DOROST

turnaj Domažlice 2015

28.3.2015 jsme se zúčastnili turnaje v DOMAŽLICÍCH - ROČNÍK 2001 A MLADŠÍ

 

- sestava Baníku: BÍMA, CHARVÁT, PITOŇÁK - BLECHA, DENK, DIMITROV, HNÍZDIL, JANDA, JIROUŠEK, OPATRNÝ, PAZOUR T., PETROV, POLÁK, RADAUŠER, ROŽÁNEK, STANGAR, TICHÁČEK, TROCH

- ZÚČASTNĚNÉ TÝMY: HC PUMA DOMAŽLICE, BEROUNŠTÍ MEDVĚDI, HC KOBRA PRAHA, HC BANÍK SOKOLOV

- HRACÍ DOBA: 2X15 MINUT ČISTÉHO ČASU

- HERNÍ SYSTÉM. KAŽDÝ S KAŽDÝM, KDE KAŽDÁ POLOVINA ZÁPASU BUDE VEDENA JAKO SAMOSTANÝ ZÁPAS.

 

VÝSLEDKY UTKÁNÍ BANÍKU:

 

HC PUMA DOMAŽLICE x HC BANÍK SOKOLOV  2:1  0:0

Branky Baníku: 5:32 Troch

HC BANÍK SOKOLOV x BEROUNŠTÍ MEDVĚDI  0:0  0:0

HC KOBRA PRAHA  x  HC BANÍK SOKOLOV      2:0  3:1

Branky Baníku: 18:14 Petrov

OSTATNÍ VÝSLEDKY:

HC DOMAŽLICE  X HC KOBRA PRAHA                          0:3  0:1

HC DOMAŽLICE  X  HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI            0:2  0:3

HC KOBRA PRAHA  X  HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI       1:1  2:0

 

Konečné pořadí turnaje.

1. HC KOBRA PRAHA       11 bodů

2. BEROUNŠTÍ MEDVĚDI   7 bodů

3. HC PUMA DOMAŽLICE   3 body

4. HC BANÍK SOKOLOV      3 body

O výsledném umístění Baníku rozhodlo špatně odehrané utkání proti domácímu týmu HC PUMA Domažlice. K tomuto utkání se hráči postavili trochu laxně, možná se rozhýbávali po dlouhé cestě a brzkém vstávání. V první polovině jsme neudrželi hubené vedení 1:0 a těsně před koncem jsme 2x inkasovali a tak jsme nastartovali nezdar na tomto turnaji. Druhou polovinu zápasu jsme odehráli lépe, avšak na vítězství to nebylo. A tak jsme si připsali z tohoto utkání pouze 1 bod za remízu.

Druhé utkání proti Berounu jsme odehráli dobře, avšak ani v jedné polovině se nám nepodařilo dostat puk do brány. K našemu štěstí Berounští medvědi byli na stejné vlně jako my a ani oni nepřekonali ani jednoho z našich brankářů. Z tohoto utkání tedy připisujeme dvě remízy a tedy 2 body.

Třetí a poslední utkání jsme odehráli proti nejlepšímu týmu turnaje HC Kobra Praha. Kobra si z každého utkání odnesla body a tak útočila na 1.místo. Avšak kdybychom Kobru překonali zamotalo by se tak celé pořadí. Ale  "kdyby" se nepodařilo a my jsme obě poloviny zápasu prohráli a tím si zajistili 4.místo v turnaji, i když jsme bodově na tom byli stejně jako Domažlice, avšak vzájemné utkání nám přisoudilo poslední příčku.

Tento turnaj byl poslední akcí týmu starších žáků v tomto složení. Ukončili jsme naší společnou cestu sice prohrou a zklamáním, ale i tak to byla cesta povedená. Zažili jsme na ní výhry, prohry, radost, zklamání, ale hlavně jsme byli jeden tým.

 

 

TOPlist