Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

HC BANÍK SOKOLOV - DOROST

Komentáře k utkáním

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V NEDĚLI 13.3.2016 S LOUNAMA

HC BANÍK SOKOLOV  :  HC LOUNY   5  :  4 po třetinách 3:3  2:0  0:1

Branky Baníku: 1:00 Opatrný, 10:46 Šlechta, 12:03 Opatrný, 29:20 Blecha, 33:59 Blecha

Sestava Baníku: Charvát, Bíma - Ticháček, Jonák, Radaušer, Rožánek, Jurča, Strnad - Blecha, Opatrný, Pašek, Šlechta, Dimitrov, Botoš, Valta, Řihánek, Polák, Pastier

Trenéři: Jaromír Carvan a Tomáš Anderle

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 12.3.2016 V ÚSTÍ N. LABEM

HC SLOVAN ÚSTÍ N/LABEM  :  HC BANÍK SOKOLOV   5 : 5  po třetinách 2:2  1:2  2:1

Branky Baníku: 10:49 Opatrný, 13:25 Valta, 30:04 Šlechta, 38:26 Radaušer, 45:42 Opatrný

Sestava Baníku: Bíma, Charvát - Ticháček, Jonák, Rožánek, Radaušer, Jurča, Strnad - Blecha, Opatrný, Pašek, Botoš, Dimitrov, Šlechta, Valta, Řihánek, Polák 

Trenéři: Jaromír Carvan, Tomáš Anderle

Starší žáci se přetahovali s Ústím

Utkání bohaté na šance, akce, branky a zákroky brankářů mohli shlédnout diváci, kteří si našli cestu do ochozů Zlatopramen arény v sobotu 12.3.2016.

Ačkoli jsme začátek utkání úplně nepodchytili a již třetí střídání vytahuje Matěj Bíma zpoza svých zad puk, hra se pak víceméně odvíjela za režie Baníku. V čase 2:17 se prosazuje Pavel Kušej. Avšak toto utkání bylo ve znamení přetahované a na každou branku vždy přišla odpověď. A bylo tomu tak i  v čase 10:49, kdy Matěj Opatrný překonává Radka Korubu v ústecké brance. Asistenci u této branky si připisuje Pepa Blecha. 1:1. V čase 13:25 se prosazuje také 3 útok a Robin Valta za asistence Františka Řihánka navyšuje na 1:2. Ale odpověď přišla ještě rychleji než jsme stihli vyslechnout hlasatele vyřknout Robinovo jméno. Ústecká odpověď přišla pár sekund po naší brance z hokejky Tomáše Konopáska. 2:2. Akce do konce třetiny byly, avšak žádná již nebyla využita. A tak 1. třetina končí za nerozhodného stavu 2:2.

V kabině proběhla diskuze o nevyužívání šancí a o malé razanci našich střel. Přestože ústecký brankář vypadá v bráně neprůstřelně i on má jistě slabinu. A tak je potřeba hráčům klást na srdce neustálou střelbu. Je hezké hrát na krásu, avšak ta se v závěru sčítání branek nepočítá. A jde se na druhé dějství.

Druhou třetinu střelecky otevírá soupeř, avšak až po 9ti minutách hry. Nicméně v čase 29:26 po závaru před bránou domácích, jak tomu tak bývá, ujíždí osamocený Aleš Macek, kterému již naše obrana nestíhá a Aleš si svou akci dokončuje k radosti domácích. 3:2. A opět máme brankové manko. Ale jak už to v tom dnešním zápase bylo, i my jsme dokázali během chvíle dorovnat. Robert Šlechta protlačí puk za záda právě střídajícího brankáře Folka, který si ještě nestihl na kotouč ani sáhnout. 3:3 A v čase 38:26 celá hala ožila po střele Pavla Radaušera od modré. S takovou střelou by si těžko poradil i leckterý zkušený brankář. A pak, že neumíme střílet... jen to pořádně trefit. Pavel na konci druhého dějství strhl vedení na stranu Baníku a v čase 39:55 mohl ještě Robert Šlechta pojistit vedení o další branku, avšak do cesty se mu postavila tyčka ústecké brány. A tak siréna hlásila konec, když na světelné kostce svítilo skóre 3:4.

Ve třetí třetině jsme měli za úkol pohlídat si hubené vedení, či ještě přidat nějakou branku do vítězného konce. Avšak začátek tohoto dějství byl opět ve znamení přetahované a Ústí nám sebralo to chvilkové vedení. V čase 40:48 vyrovnává David Gašpar. 4:4. V čase 45:42 Baník opět skóruje. Hlasatelem byl sice autorem branky označen Milan Jurča, avšak skutečným střelcem byl Matěj Opatrný, který si tak spravil chuť po obdržených brankách. Asistentem u této branky mu byl Jirka Ticháček. Stav utkání v tuto chvíli 4:5. Brankář domácích Jaroslav Folk odjíždí na střídačku s bolestivou grimasou v tváři a tak se mezi čtyři tyče staví zpátky Radek Korub.Teď už bylo naším úkolem hlídat toto vedení a nepouštět soupeře do nebezpečných akcí. Což se nám dařilo i v době dvou vyloučení na konci této třetiny. Avšak v čase 59:18, v době kdy na led skáče 6 hráč a domácí Korub již sedí na střídačce se prosazuje David Gašpar a je opět srovnáno. 5:5. Času již není nazbyt a tak toto utkání končí smírem.

Utkání to bylo velmi pěkné, ač jsme byli mnohem aktivnější a soupeři jsme moc nedovolovali, soupeř dokázal své střely dostat za Matějova záda, což se o našich 30 střelách vyslaných na ústeckou bránu říct nedá. I přesto si myslím, že utkání bylo povedené a v ochozech se fanoušci jistě bavili. Příští utkání nás čeká hned zítra v neděli 13.3.2016, kdy na domácím ledě přivítáme Louny. Všichni jste srdečně zváni. 

Fotogalerie za zápasu zde:

http://kolofoto.rajce.net/23_SZ_nadst._Slovan-Sokolov

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 5.3.2016 S ENERGIÍ

HC BANÍK SOKOLOV  :  HC ENERGIE K.VARY   3  :  3 po třetinách 1:2  2:1  0:0

Branky Baníku: 15:44 Opatrný, 20:15 Dimitrov, 36:20 Ticháček

Sestava Baníku: Charvát, Bíma - Radaušer, Rožánek, Ticháček, Stangar, Jonák, Strnad - Šlechta, Dimitrov, Řihánek, Valta, Opatrný, Remta, Veverka, Pastier

Trenéři: J.Carvan, T. Anderle

Starší žáci nastoupili v sobotu 5.3.2016 v tradičním popoledním čase k utkání s varskou Energií. I přestože se proti nám postavil mladší hráči a ne v plné sestavě měli jsme s nimi co dělat. < xml:namespace prefix = "o" />

První branka padla až v 16. minutě, kdy jsme hráli přesilovou hru, kterou jsme dokázali využít. Jirka Ticháček si převzal puk od Honzy Charváta, projel celé hřiště a na konci našel číhajícího Matěje Opatrného, který neměl problém puk zasunout za záda varského gólmana. 1:0. Avšak tato branka byla na delší dobu poslední domácí radostí. Do konce první třetiny naopak dvakrát inkasoval Honza Charvát a rázem jsme prohrávali 1:2.

Ve druhé třetině jsme byli střelecky aktivnější, avšak skóre opět měnil soupeř. A to hned v úvodu dějství. V čase 20.36 nejmladší hráč soupeře Dominik Rymon navyšuje na 1:3. To nevypadá moc dobře a fanoušci Varů se hlasitě ozývají. V čase 30:13 vykřesal jiskřičku naděje Ondra Dimitrov, když po povedené přesilové hře 5 na 3 tečuje střelu Adama Stangara do karlovarské svatyně. 2:3. Zbývající část přesilové  hry jsme již nevyužili. Branka padla opět z hole domácích v čase 36:20 a to po krásné samostatné akci, koho jiného, než Jirky Ticháčka. 3:3. A za tohoto stavu končí druhá třetina. Dokázali jsme vymazat dvoubrankové manko. A ve třetí třetině máme za úkol strhnout vedení na naší stranu.

Třetí třetina však branku nepřinesla a tak se utkání dohrálo za nerozhodného stavu 3:3.

Další utkání starší žáci odehrají v sobotu 12.3.2016 v Ústí a v neděli se opět vrátíme na domácí led, kde přivítáme Louny. Přijďte všichni naše žáky podpořit na posledním domácím utkání této sezóny. Začínáme hned po mladších žácích.

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 27.2.2016 S CHOMUTOVEM

HC BANÍK SOKOLOV : PIRÁTI CHOMUTOV  3 : 14  po třetinách 1:6  2:5  0:3

Branky Baníku: 17:24 Blecha, 31:50 Ticháček, 39:22 Pašek

Sestava Baníku: Bímat - Ticháček, Stangar, Rožánek, Radaušer, Jurča, Jonák, Strnad - Blecha, Opatrný, Pašek, Šlechta, Dimitrov, Botoš, Remta, Řihánek, Veverka, Polák, Valta

Trenéři: J. Carvan, T. Anderle

 

Starší žáci odehráli v sobotu 27.2.2016 nejhorší utkání sezony.

Sobota 27.2.2016 se černě zapíše do statistik starších žáků v této sezóně. Vysokou porážku, kterou na svém ledě utrpěli od Pirátů z Chomutova si zasloužili, neboť výkon, který do posledního hráče na ledě předváděli byl opravdu nejhorší, jaký jsme v této sezóně viděli.

Domácím se podařilo skórovat pouze 3x, když u všech branek byl přítomen nejproduktivnější obránce týmu Jirka Ticháček. Střelci branek byli Pepíno Blecha, Jirka Ticháček a Tonda Pašek, na 14 obdržených branek to však nestačilo. Doufejme, že jsme si již ten nezdar vybrali a čeká nás už jen povedený závěr sezóny.

Příští utkání hrají starší žáci opět na domácím ledě v sobotu 5.3.2016 od 12:15, jako soupeř k nám tentokráte zavítá Energie Karlovy Vary. Zapomeňte na sobotní nezdar a příští sobotu vás čekáme v ochozech.

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 20.2.2016 S MOSTEM

HC BANÍK SOKOLOV  :  HC MOST   11  :  0  po třetinách 5:0  1:0  5:0

Branky Baníku: 5:56 Botoš, 7:53 Blecha, 15:31 Pašek, 18:45 Blecha, 19:03 Ticháček, 25:25 Ticháček, 44:40 Opatrný, 49:54 Blecha, 56:54 Polák, 58:46 Botoš, 58:58 Remta

Sestava BAníku: Charvát - Ticháček, Stangar, Rožánek, Radaušer, Jurča, Valta - Blecha, Opatrný, Remta, Šlechta, Dimitrov, Botoš, Pašeak, Řihánek, Veverka, Polák

Trenéři: J. Carvan, T. Anderle

Utkání, které měli plně v režii naši starší žáci odehrály proti sobě týmy domácího Baníku a Mostu. Oproti utkání, které jsme odehráli v Mostě, které jsme remizovali 6:6, v tomto se nám dařilo a soupeře jsme k ničemu velkému nepustili. Vsítili jsme 11 branek, zatímco Honza Charvát v domácí bráně si opět vychytal nulu.

Za utkání byla hráčům v kabině pronesena pochvala a snad si formu přenesou i do dalšího utkání, které hrajeme 27.2.2016 opět na domácím ledě. Tentokrát přijedou Piráti z Chomutova, kterým máme co vracet po minulém utkání. Začínám ve 12:15 rádi vás uslyšíme.

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 13.2.2016 V CHEBU

HC STADION CHEB  :  HC BANÍK SOKOLOV  0  :  4  po třetinách 0:2 0:1 0:1

Branky Baníku: 9:09 Botoš, 14:06 Šlechta, 34:57 Blecha, 58:48 Dimitrov

Sestava BAníku: Charvát - Ticháček, Stangar, Radaušer, Rožánek, Jonák, Jurča, Strnad - Remta, Blecha, Pašek, Botoš, Dimitrov, Šlechta, Veverka, Valta, Polák, Řihánek

Trenéři: J.Carvan, T. Anderle

Utkání se hrálo více v režii hostů. Baníkovci měli více ze hry, ale opět nám ze začátku chyběla správná koncovka. Do 10. minuty utkání jsme měli mnoho šancí ke skórování, avšak nepřesnost střel byla víc než častá. V 10. minutě zasunul puk za záda chebského Siváka Honzík Botoš. 0:1. Do konce třetiny ještě přidal branku jeho spoluhráč z útoku Robert Šlechta, kterého krásně našel před bránou právě Honzík Botoš. 0:2.

Druhá třetina byla podobná té první. Branku jsme viděli opět pouze z hole hostů. V čase 34:57 využívá bleskově Pepa Blecha přesilovou hru a navyšuje vedení na 0:3. A za tohoto stavu končí druhá třetina.

Třetí třetina přinesla mnohá vyloučení, více na straně domácích, ale i hosté si poseděli. Branku jsme viděli až na samém konci třetiny a to z hole Ondry Dimitrova, který pečetil vítězství Baníku trefou do prázdné brány, když domácí zkoušeli zahrát power play. 0:4. Asistenci u této branky si připisuje Pavel Radaušer. A za tohoto stavu končí celé utkání.

Utkání bylo odehrané celkem v klidu, oproti jiným emočním utkáním s týmem z Chebu, a hosté si právem vezou plný počet bodů do tabulky. Podtrhnout je potřeba výkon Honzy Charváta v bráně, který si vychytal nulu. Příští utkání hrajeme doma 20.2.2016 s týmem z Mostu, s kterým jsme na jejich ledě remizovali. Přijďte kluky podpořit, aby tentokráte vítězství zůstalo doma. Začínáme v 12:15.

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 7.2.2016 V LOUNECH

HC SLOVAN LOUNY :  HC BANÍK SOKOLOV  4  :  5  po třetinách 0:3  2:1  2:1

Branky Baníku: 6:36 Ticháček, 7:40 Šlechta, 15:15 Ticháček, 26:20 Řihánek, 46:27 Řihánek

Sestava Baníku: Charvát - Ticháček, Stangar, Rožánek, Radaušer, Jurča, Jonák, Strnad - Blecha, Remta, Pašek, Botoš, Šlechta, Dimitrov, Valta, Veverka, Pastier, Řihánek

Trenéři: Jaromír Carvan, Tomáš Anderle

V sobotu brzy ráno se sešli hráči starších žáků a mladších žáků na zimním stadióně v Sokolově, aby společně nasedli do autobusu, který nabral směr Louny. V Lounech nás čekali stejně staří soupeři. Utkání se zpočátku vyvíjelo lépe pro hosty, avšak Baníkovci se nechali uspat na vavřínech a na konci jsme bojovali o body.

První vhazování vyhrává soupeř a stěhuje se před naší branku, avšak ne na dlouho. Hosté přechází do útočného pásma a Robert Šlechta se sám řítí na branku soupeře. Je faulován domácím hráčem a sudí nařizují trestné střílení. Robík nájezd neprovedl špatně, avšak na domácího Vidíma nevyzrál a tak je stále stav bezbrankový. Avšak Baník brzy vsítil. Jirka Ticháček si půjčil puk a ten skončil až za zády lounského gólmana. 0:1. A hned za minutu po Ondra Dimitrov přihrává mezi kruhy postavenému Robertovi Šlechtovi, který  nekompromisně zavěsil. 0:2. A v čase 15:15 Jirka Ticháček opět v samostatné akci využívá přesilovou hru. 0:3.  A za tohoto stavu končí také první třetina.

Druhá třetina začala brankou Baníku. V čase 26:20 Franta Řihánek přidává čtvrtou branku Baníku. 0:4. Avšak jestli to doposud vypadalo jako jednoznačné utkání, nebylo tomu vůbec tak. V naší bráně se měl co činit Honza Charvát, který  pochytal mnohem více střel než domácí Vídím. Trenéři na střídačce neustále upozorňovali na tlak soupeře. Avšak hráči nerespektovali upozornění trenérů a nechali se unést hrou soupeře, kterému se tak podařilo dostat puk za Honzova záda.  V čase 26:50 1:4. A hned o dvě minuty později soupeř přidává další branku a dostává se tak do hry. 2:4. Ve druhé třetině jsme ubránili 3 oslabení a nevyužili jednu přesilovou hru. Prostřední dějství tedy končí za stavu 2:4.

Třetí třetina byla ze strany hostů utrápená. Soupeř hned v úvodu skóroval a dotáhl se na rozdíl jedné branky. 3:4. A čeho jsme se obávali stalo se skutečností. V čase 45:06 nám soupeř bere celé čtyřbrankové vedení a utkání je opět na začátku. 4:4. Naštěstí Franta Řihánek dokázal rychle ódpovědět a strhnout vítězství opět na stranu Baníku. 4:5. Do konce třetí třetiny to byl boj o každý centimetr ledu, soupeř bojoval o bod a my měli co dělat, abychom si své dva ubránili. Na konci soupeř ještě zkouší power play, ale s velkým štěstím a Honzou v bráně jsme ho ustáli a dovedli toto utkání do zdárného konce.

Utkání mělo být víceméně jednoznačné, čemuž napovídal výsledek ze začátku 2.třetiny, avšak Baník přizpůsobil svou hru soupeři a ten toho správně využil. A tak se v Lounech zrodilo vítězství, za které nebylo v kabině dvakrát chváleno. Příští utkání hrají starší žáci na ledě v Chebu 13.2.2016 jako předehrávku z 28.2.2016 od 9:30.

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO VE ČTVRTEK 4.2.2016 s Litvínovem

HC BANÍK SOKOLOV : HC LITVÍNOV  2 : 2 po třetinách 1:1  0:1  1:0

Branky Baníku: 7:16 Šlechta, 56:27 Blecha

Sestava Baníku: Charvát - Ticháček, Stangar, Radaušer, Rožánek, Jurča, Jonák, Strnad - Blecha, Opatrný, Remta, Šlechta, Botoš, Řihánek, Valta, Veverka, Pastier, Pašek

Trenéři: J.Carvan, T.Anderle

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 30.1.2016 s ÚSTÍ nad Labem

HC BANÍK SOKOLOV : HC ÚSTÍ NAD LABEM  6 : 2 po třetinách 0:0  4:2  2:0

Branky Baníku: 28:06 Řihánek, 30:15 Remta, 37:45 Stangar, 39:05 Blecha, 56:25 Opatrný, 58:02 Remta

Sestava Baníku: Charvát - Ticháček, Stangar, Radaušer, Rožánek, Jurča, Jonák, Strnad - Blecha, Opatrný, Remta, Šlechta, Botoš, Řihánek, Valta, Veverka, Polák

Trenéři: J.Carvan, T.Anderle

 

 

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V PÁTEK 29.1.2016 V KARLOVÝCH VARECH

HC ENERGIE K.VARY : HC BANÍK SOKOLOV  1  :  3 po třetinách 1:0  0:0  0:3

Branky Baníku: 50:26 Blecha, 56:10 Blecha,  59:39 Šlechta

Sestava Baníku. Charvát - Ticháček, Stangar, Radaušer, Rožánek, Jonák, Jurča, Strnad, Opatrný, Blecha, Remta, Šlechta, Řihánek, Botoš, Valta, Veverka, Polák

Trenér: Jaromír Carvan, Tomáš Anderle

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 23.1.2016 S CHEBEM

HC BANÍK SOKOLOV : HC STADION CHEB  3 : 2 po třetinách 0:0 1:2 2:0

Branky Baníku: 26:53 Opatrný, 48:10 Opatrný, 52:20 Ticháček

Sestava Baníku: Charvát - Ticháček, Stangar, Radaušer, Rožánek, Jurča, Jonák, Strnad - Blecha, Opatrný, Remta, Šlechta, Dimitrov, Valta, Pastier, Veverka, Řihánek

Trenéři: J.Carvan, T.Anderle

 

Starší žáci vydřeli body s Chebem

Utkání, které se odehrálo na sokolovském zimním stadionu v sobotu 23.1.2016  mezi týmy Sokolova a Chebu bylo opravdu pro domácí tým odehrané na kr

 

 

Hned od začátku utkání se hrálo ve vysokém tempu. Domácí hráči si vytvářeli slibné šance, avšak efektivita našich střel byla nulová. V 7 minutě měl na své holi gól Matěj Opatrný, avšak trefil jen tyč brány hostů. Na konci prvního dějství byl vyloučen hostující Filip Holík na 5 minut + do konce utkání za vražení na hrazení a domácím se naskytla výhoda jednoho hráče hned na celých 5 minut. O dvacet vteřin později přisedl na trestnou hostů další hráč a Baník tedy hrál 2 minuty 5 na 3. Ale ani tato dlouhá přesilová hra se nepodařila sehrát, hosté se ubránili a chebský gólman si může na konci první třetiny oddechnout, že žádná z 18ti střel na něj vyslaných neskončila za jeho zády. I na druhé straně hrací plochy si brankář domácích drží čisté konto, a tak první třetina končí, tak jak začala.

Druhá třetina již otevřela skóre utkání, V čase 26:53 vyslal Matěj Opatrný střelu na bránu a ač se zdálo, že s touto střelou si hostující gólman  poradí, nebylo tomu tak. Puk propadl až za jeho záda a vytoužená první branka domácích je na světě. Asistenci u této branky si připisuje Jirka Ticháček. 1:0. Avšak chebští dokázali brzy odpovědět a v čase 28:38 přichází z brankoviště přihrávka na kapitána hostujícího týmu Markovi Barancovi, který z mezikruží trefuje pěknou šibenici, na kterou je Honza Charvát krátký. 1:1. Hosty vyrovnávací branka nakopla a v polovině utkání střílí Baranec další branku. 1:2. Před koncem této třetiny odehráli domácí krátkou přesilovou hru a nesehráli ji vůbec špatně. Od vyrovnání zastavilo střelu Jirky Ticháčka břevno. A tak jsme do kabiny odcházeli za stavu veselejšího pro hosty. 1:2.

Třetí třetinu jsme začínali pokračující přesilovkou z konce druhé třetiny. I přes slibnou šanci se skóre neměnilo. Další z přesilových her, která zůstává nevyužita.. A tak stále prohráváme 1:2. Šancí už si ani jeden z týmů nevytvářel tolik, jako v první třetině a čas na časomíře uháněl vpřed. Hosté opět faulují. A my opět budeme hrát přesilovou hru. A nyní už ale trestáme. Matěj Opatrný vyrovnává. Asistence Pepa Blecha a Jirka Ticháček. 2:2. Utkání je plné tvrdých střetů a domácí zdravotnice nestíhá ošetřovat hráče. V 50. minutě měl před sebou prázdnou bránu Pepa Blecha, avšak nějakým záhadným způsobem se skóre neměnilo. Pepovi se nepodařilo puk zpracovat, tak aby mohl skórovat do prázdné. I soupeř zahrozil na druhé straně, avšak Honza byl v bráně pozorný. Ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu. V čase 52:20 však zakládá pěknou akci aktivní Matěj Opatrný, který dovezl puk do útočného pásma, posunul na Jirku Ticháčka a Jirka neomylně střílí vítěznou branku. 3:2. Teď bylo hlavním úkolem toto hubené vedení udržet do samého konce. Soupeř to na konci zkoušel s 6. hráči do pole, avšak Baníkovci si již vedení pohlídali a dovedli utkání do vítězného konce.

Utkání bylo odehrané opravdu ve vysokém tempu a s mnohými tvrdými střety. Párkrát se objevily na střídačce slzy bolesti, ale nakonec to byly slzy vítězné. Pochvalu si zaslouží celý tým za předvedený výkon, avšak tříbodový Matěj Opatrný a Jirka Ticháček si zaslouží pochvalu ještě extra. Příští utkání hrají starší žáci v pátek 29.1.2016 v Karlových Varech a v sobotu doma s Ústím nad Labem.   Všichni jste srdečně zváni do ochozů našeho zimního stadionu.

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 9.1.2016 V CHOMUTOVĚ

PIRÁTI CHOMUTOV : HC BANÍK SOKOLOV  6  :  4  po třetinách 3:1  1:2  2:1

Branky Baníku: 04:24 Stangar, 25:28 Opatrný, 30:42 Ticháček, 45:42 Řihánek

Sestava Baníku. Charvát - Ticháček, Stangar, Radaušer, Rožánek, Jonák, Jurča, Opatrný, Řihánek, Šlechta, Dimitrov, Botoš, Pašek, Valta, Remta, Pastier

Trenér: Tomáš Anderle

Starší žáci v Chomutově nepředvedli žádný zázrak a tak právem zůstávají body doma v Chomutově. Jako první jsme sice otvírali skóre my, když Adam Stangar propaluje domácího Kufu, v době kdy si domácí hráč odpykával první trest tohoto utkání. 0:1. Avšak domácí rychle zchladili hostům hlavy, když v čase 5:12 Lukáš Koblížek překonává Honzu Charváta v naší bráně. 1:1. A další branka padla opět z hole domácích. Kapitán domácích Ondřej Příhoda zvyšuje na 2:1. Ač se hosté snaží sebevíc, nedaří se nám vůbec nic. Nezpracované přihrávky, odskakující puk a nepřesné střely, to vše byl scénář hry Baníku. A tak Tomáš Šilar využívá naší nedůsledné hry a navyšuje, v čase 17:45, na 3:1. A za tohoto stavu se jde do kabiny.

Druhou třetinu střelecky otvíráme my. V čase 25:28 dopravil puk do brány Matěj Opatrný. 3:2. Avšak soupeř byl dnes mnohem pohyblivější a vypracovával si mnohem více šancí a Honza Charvát musel být v bráně neustále v pozoru. Zatím svůj tým stále drží na dosah jedné branky. Avšak v čase 29:47 opět Lukáš Koblížek navyšuje na rozdíl dvou branek. 4:2. Minutu poté Jirka Ticháček skóruje a z těch málo střel, které jsme na domácího brankáře poslali, tahle končí v síti. 4:3. Asistenci u této branky si připisuje Matěj Opatrný. V čase 33:36 si trochu vyměnili názory domácí Příhoda a hostující Ticháček za což je sudí posílají na trestnou lavici. Hraje se 4 na 4. Ani v tomto počtu hosté nic nevymysleli, stejně tak jako nevyužili přesilovou hru, která následovala. A tak se do konce 2. třetiny již skóre neměnilo. Stále prohráváme o jednu branku. 4:3.

V úvodu třetí třetiny předvedl důraz před bránou Fanda Řihánek a skóre je srovnáno. 4:4. Avšak hosté nebyli vůbec ve své kůži a nedařilo se vůbec nic. A tak jsme inkasovali po páté. Ve vlastním oslabení ujel Filip Döring a strhává opět vedení na stranu Pirátů. 5:4. A v čase 50:49 přidává další branku opět Ondřej Příhoda, který si tak trochu s našimi obránci dělal, jak se říká, co chtěl. 6:4. Pořád ještě do konce utkání zbývalo dost času, abychom se pokusili ještě s výsledkem něco udělat. Soupeř nám dokonce nabídl přesilovou hru, když si svůj trest šel odpykat Koblížek za držení. Avšak na hře hostů nebyla převaha jednoho hráče v poli vůbec znát a naopak se soupeř dostával k výpadům do našeho obranného pásma a Honzovi v bráně topil. A tak se odraz celé naší hry v dnešním utkání projevil i v konečném výsledku. Do konce třetiny jsme již žádnou branku neviděli a utkání končí tedy za stavu 6:4 pro domácí.

Tak jak jsme první utkání nadstavby odehráli na pochvalu, za toto utkání si hráči moc pochvalu nevysloužili. Tak doufejme, že jim pauza, kterou máme tento týden, udělá dobře a v příštím utkání uvidíme tým plný síly a náboje. Další utkání hrajeme 23.1.2016 na domácím ledě s týmem z nedalekého Chebu. Všichni jste vítáni

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO VE STŘEDU 6.1.2016 V MOSTĚ

SPORT MOST  :  HC BANÍK SOKOLOV  5 : 5  po třetinách 2:1  2:2  1:2

Branky Baníku: 1:35 Dimitrov, 25:10 Řihánek, 33:49 Dimitrov, 46:02 Dimitrov, 56:19 Ticháček

Sestava Baníku: Charvát - Ticháček, Stangar, Radaušer, Rožánek, Jonák, Strnad - Opatrný, Řihánek, Pašek, Botoš, Dimitrov, Šlechta, Valta, Veverka, Pastier

Trenéři: J.Carvan, T. Anderle

Ač podle počtu střel vyslaných na soupeřovu bránu by se zdálo, že měli starší žáci jasně vyhrát, byli nakonec rádi, že si z Mostu vezou aspoň bod.

Utkání, které se mělo odehrát v sobotu 3.1.2016, bylo odloženo na středu 6.1.2016 a tak se starší žáci, společně se svými mladšími parťáky, posadili místo do školních lavic do autobusu, který nabral směr Most, soupeř pro nás neznámý. I když jsme byli po většinu utkání lepším týmem, vypracovávali jsme si mnohem více šancí a střel na soupeřovu bránu šlo jednou tolik co na naší, přesto jsme neustále dotahovali a nakonec jsme vybojovali remízu.

Skóre utkání otvíráme my, střelou Ondry Dimitrova po asistencích Roberta Šlechty a Honzíka Botoše. 0:1. V čase 2:21 sudí posílají na trestnou lavici Adama Stangara a domácí hrají přesilovku, kterou v čase 3:01 využívá domácí Haspra. 1:1. V čase 8:48 se však utrhl domácí Šplechta a překonal Honzu Charváta v bráně. 2:1. Do konce první třetiny jsme ještě ubránili jedno oslabení a těsně před odchodem do kabiny nás zachránilo od další pohromy břevno za Honzovými zády. A tak první třetina končí za stavu 2:1.

Druhou třetinu jsme nezačali zrovna nejlépe. Honza Charvát vyjel proti mosteckému hráči, který se na něj řítil sám, touš se mu sice podařilo odehrát, ale ten se dostal zpět na hokejku soupeře a ten již neměl problém ho uklidit do prázdné brány. 3:1. A měli jsme co dohánět. V čase 25:10 využívá přesilovku také Fanda Řihánek a snižuje tak na rozdíl jedné branky. 3:2. Asistenci u této branky se připisuje Jirka Ticháček. V čase 33:49 se mezi dvěma domácími obránci protáhl Ondra Dimitrov, ustál hákování a v době signalizovaného trestu zakončil. 3:3. Avšak vyrovnané skóre nevydrželo ani do konce tohoto dějství. Soupeř v čase 38:40 opět skóruje a tak druhá třetina končí zase o jednu branku lépe pro domácí. 4:3.

Třetí třetinu měli hosté převahu. Hrálo se více před domácím brankářem, ten však hosty deptal svými zákroky. A tak jsme zase byli první my, kdo v této třetině inkasoval. V čase 43:14 domácí Svoboda podruhé dnes překonává Honzu v bráně. 5:3. V čase 46:02 Ondra Dimitrov dovršuje svůj hattrick a snižuje na rozdíl jedné branky. 5:4. Asistenci u této branky mají Honzík Botoš a Pavel Radaušer. Domácí se nemůžou vymanit z tlaku hostů, který se vyplácí a v čase 56:19 svým důrazem na brankovišti vyrovnává Jirka Ticháček. 5:5. Konec utkání byl plně v režii hostů, domácí nevěděli, kde jim hlava stojí a tak si pomáhali nedovolenými zákroky, avšak hosté již neměli dost času, aby strhli vedení na svou stranu. A tak ani závěrečná několika sekundová přesilovka neskončila překonáním výborného Schillera v brance. Oba týmy si tak rozdělily po bodu za skóre 5:5.

Hosté předvedli pěkný výkon, jen si vylámali zuby na domácím brankáři, který se nejednou blýsknul pěkným zákrokem. Další kolo nadstavby hrají starší žáci v sobotu 9.1.2016 v Chomutově.

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 12.12.2015

HC BANÍK SOKOLOV  :  SK KADAŇ  6 : 3 po třetinách 2:1 4:0 0:2

Branky Baníku: 11:52 Botoš, 15:09 Dimitrov, 21:48 Dimitrov, 34:33 Ticháček, 31:52 Opatrný, 36:03 Blecha

Sestava Baníku: Charvát, Bíma - Ticháček, Stangar, Radaušer, Rožánek, Jurča, Jonák, Strnad - Blecha, Opatrný, Pašek, Botoš, Dimitrov, Šlechta, Valta, Řihánek, Remta, Veverka

Trenér: J.Carvan

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 5.12.2015 V KLÁŠTERCI

HC KLÁŠTEREC : HC BANÍK SOKOLOV  1 : 7 po třetinách 1:1 0:3 0:3

Branky Baníku: 5:57 Pašek, 24:19 blecha, 34:30 Ticháček, 37:09 Remta, 40:54 Ticháček, 41:08 Řihánek, 52:58 Stangar

Sestava Baníku: Bíma, Charvát - Ticháček, Stangar, Radaušer, Rožánek, jurča, Jonák, Strnad - blecha, Dimitrov, Pašek, Šlechta, Botoš Jan, Valta, Veverka, Pastier, Řihánek, Remta

Trenér: Tomáš Anderle

když první třetina nebyla úplně dle představ trenérů a ani hráčů samotných. Ač jsme v čase 5:57 otevírali skóre, těch nevyužitých šancí bylo opravdu hodně.  Jak už bylo zmíněno v čase 5:57 otevírá skóre Tonda Pašek

V sobotu 5.12.2015 odehráli starší žáci předposlední kolo základní části. Za tímto utkáním zajížděli do Klášterce nad Ohří, kde se pokusili urvat všechny body.

Poslední utkání základní části odehrajeme před domácím publikem, proti velmi silnému týmu z Kadaně. Avšak utkání právě V        v den, kdy se v ulicích potkáváme s Mikulášem a s čerty, odehráli naši žáci utkání v Klášterci nad Ohří. Obě mužstva, mladších i starších žáků, nadělila svému soupeři nadílku a s plným počtem bodů odjížděla směr zimní stadion Sokolov.< xml:namespace prefix = "o" />

I když první třetina nebyla úplně dle představ trenérů a ani hráčů samotných. Ač jsme v čase 5:57 otevírali skóre, těch nevyužitých šancí bylo opravdu hodně.  Jak už bylo zmíněno v čase 5:57 otevírá skóre Tonda Pašek po přihrávce Tomáše Rožánka. 0:1 Avšak soupeř dokázal brzy odpovědět a využil přesilovou hru, kterou jim hosté nabídli. A tak se po 1. třetině píše stav 1:1.

Do druhé třetiny odcházeli hosté s předsevzetím utkání zvrátit ve svůj prospěch. Což se také podařilo. V čase 24:19 Pepa Blecha navyšuje na 1:2.  Asistenci u této branky si připsal Adam Stangar. A dál jsme čekali na další branku. Veškeré akce a výpady na domácí bránu, však končily na domácím Peškovi. Po dlouhých deseti minutách se hosté přeci jen  prosazují a odskakují tak soupeři o 2 branky. Autorem třetí branky byl Jirka Ticháček po asistenci Františka Řihánka. 1:3. A do konce druhé třetiny jsme ještě jednou mohli zajásat, když Dominik Remta dává branku v době, kdy sudí signalizuje trest pro domácí. Asistenci u této branky si připisuje Honzík Botoš.  Na konci 2.třetině už vypadá skóre trochu příznivěji. 1:4.

Třetí třetina už by se měla hrát trochu více v klidu za stavu 1:4. Avšak na ledové ploše to moc nevypadalo. V čase 40:54 přidává další branku do domácí sítě Jirka Ticháček po asistenci Ondry Dimitrova a vzápětí na něj navazuje František Řihánek a již to vypadá, že je o vítězi utkání rozhodnuto. 1:6. Na ledě však vládnou emoce a rozhodčí mají co dělat, aby rozlícené hráče stíhali od sebe odtrhávat. A tak se rozdávaly tresty´, trestné lavice se plnily, ale domácí již své výhody jednoho hráče v poli nevyužili.  A tak poslední o slovo jsme se přihlásili ještě my. V čase 52:58 Adam Stangar trefuje bránu a navyšuje na konečných 1:7. Asistenci u té poslední branky si připsal Pepa Blecha. Na závěr jsme ještě viděli šarvátku v podání několika hráčů a už zní siréna oznamující konec utkání. Utkání, které bylo na konci plné emocí jsme dotáhli do vítězného konce a právem si připsali do tabulky další cenné body.

Poslední utkání základní části odehrajeme před domácím publikem, proti velmi silnému týmu z Kadaně. Avšak utkání právě s tímto týmem jsou vždy velmi napínavá a vyrovnaná, proto přijďte kluky podpořit, určitě se bude na co dívat. Začínáme jako obvykle v 12:15.

 

 

 

 

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 28.11.2015 V MARIÁNKÁCH

HC TACHOV / M.LÁZNĚ : HC BANÍK SOKOLOV   2 : 11 po třetinách 1 : 3  0 : 2  1 : 6

Branky Baníku: 0:24 Pašek, 7:31 Stangar, 9:43 Pašek, 23:53 Ticháček, 38:35 Opatrný, 40:16 Pašek, 40:31 Šlechta, 42:41 Opatrný, 48:32 Stangar, 49:39 Šlechta, 52:44 Šlechta

Sestava Baníku: Bíma, Charvát - Ticháček, Stangar, Rožánek, Radaušer, Jonák, Jurča, Strnad - Blecha, Opatrný, Pašek, Botoš, Dimitrov, Šlechta, Valta, Řihánek, Polák, Remta, Veverka

Trenér: Tomáš Anderle

Utkání začalo velmi rychlou brankou hostů, kdy se hned v prvním střídání podařilo Tondovi Paškovi dotlačit svým důrazem puk za brankovou čáru. Asistenci u této branky si připsal Jirka Ticháček. 0:1 Soupeř však dokázal na branku hostů brzy odpovědět. Matyáš Krasanovský dopravil odražený puk, který poskakoval před chytajícím Matějem Bímou, až za jeho záda.  V čase 6:30 se tedy skóre na světelné tabuli mění na 1:1. Avšak poté si již vzali otěže baníkovci a tahali jimi až do konce zápasu.  Další branku Baníku jsme viděli v době, kdy si svůj trest odpykával kapitán hostujícího týmu Pepa Blecha. V čase 7:31 Adam Stangar nastřelil puk na brankáře, který jen vyrazil před sebe, jmenovaný se stihl zorientovat a svou druhou střelu již nasměroval přímo do brány. 1:2. A další povedenou akci jsme mohli shlédnout v podání Matěj Opatrný a Tonda Pašek. Matěj Opatrný zachytil soupeřovu rozehrávku a ujížděl směr soupeřova brána. Spolu s ním na ose ujížděl  také jeho spoluhráč na křídle Tonda Pašek,  a tak jsme viděli akci dva na nikoho, jelikož soupeřovi obránci zůstali daleko za naší útočnou dvojicí. Matěj Opatrný dovezl puk až do útočného pásma, kde prokázal svou štědrost a puk přistrčil Tondovi  Paškovi, který neměl problém skórovat. 1:3. Nebezpečných střel na bránu soupeře šlo ještě několik, avšak domácí gólman již další změnu skóre do konce první třetiny nedovolil.

Druhá třetina začíná vyloučením hostujícího Radaušera. Ale jak je vidět, dnes nám ani oslabení nějak zásadně nevadí. I přes nevýhodu jednoho hráče v poli se vydáváme do útoku a domácí hráči mají problém zavézt touš do našeho obranného pásma. V čase, kdy už se pomalu blížil konec trestu našeho hráče si Matěj Opatrný s Jirkou Ticháčkem pěkně vyměnili puk v rohu. Jirka Ticháček, když je u puku je těžko mu ho sebrat, a tak s nim prokličkoval až před samotného brankáře a přidal čtvrtou branku hostů. 1:4. Pět minut před koncem druhého dějství se domácí usídlili před Matějem Bímou a notnou dávku času motali hostům hlavy. Naštěstí z toho žádná branka nepadla. Do konce třetiny jsme, ale branku ještě viděli a to opět z hole hostů. V čase 38:35 v samostatné akci proměňuje Matěj Opatrný. 1:5. Další dvě oslabení, která nám byla, v době druhé třetiny, nakázána jsme přežili bez újmy a tak jsme za stavu 1:5 mohli odejít do pomyslné kabiny.

Ve třetí třetině jsme viděli kanonádu hostů, do brány se začali dostávat i ostatní útoky, než jen ten první. První branka padla opět velmi rychle, když Adama Stangar pomáhá Tondovi Paškovi završit svůj dnešní hattrick. 1:6. A hned další střídání odjíždí z ledu s ovacemi ze vstřelené branky.         Robert Šlechta po asistenci Ondry Dimitrova přidává sedmou branku utkání. 1:7. A na scéně se objevují opět Adam Stangar a Matěj Opatrný.  V čase 42:41 skóruje Matěj Opatrný a stav utkání se mění na 1:8. Na střídačce vládne pohoda a hráči si utkání opravdu užívají. Což bylo vidět i na akci, kterou jsme mohli shlédnout v podání Matěj Opatrný – Jirka Ticháček – Adam Stangar. Za takovou akci by dostali pochvalu i hráči A mužstva, co potom naši starší žáci. Krásně sehranou spolupráci útočníka s obránci zakončil Adam Stangar střelou z první přímo do tachovské brány. 1:9. Desátou a jedenáctou branku utkání vsítil benjamínek týmu Robík Šlechta, který si tak, docela nenápadně, také připsal na své konto tři body za hattrick. 1:11 Poslední slovo tohoto utkání si přece jenom berou domácí a brankou Adama Kovandy kosmeticky upravují skóre na 2:11.

Utkání bylo zvláštní v počtu vylučovaných, zatímco domácí dostali za utkání jeden trest a to za hru v šesti, hosté si za svou hru v klidu a v pohodě vysloužili 6 menších trestů a jeden větší za protesty. I přesto jsme utkání dovedli do vítězného konce a do tabulky si připsali důležité body.

Příští utkání hrajeme na ledě Klášterce nad Ohří v sobotu 5.12.2015, kdy po celé republice chodí Mikuláš, čert a anděl.  A protože dobro vítězí, tak držte palce, ať Mikuláš přijde v barvách Baníku a čert v barvách Klášterce. Utkání začíná v 12:30.

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 21.11.2015

HC BANÍK SOKOLOV : HC STADION CHEB 4  :  1 po třetinách 2:1  2:0  0:0

Branky Baníku: 2:39 Blecha, 4:23 Šlechta, 24:52 Pašek, 27:14 Blecha  

Sestava Baníku: CHARVÁT, BÍMA - Ticháček, Stangar, Radaušer, Rožánek, Jurča, Jonák, Strnad - Dimitrov, Opatrný, Blecha, Botoš, Pašek, Šlechta, Valta, Řihánek, Pastier, Polák

Trenér: T.Anderle, M.Carvan

Starší žáci poslali Cheb domů s prázdnou

I když Cheb vstřelil rychlou úvodní branku, body berou sokolovští

Utkání začalo velmi rychlou chybou domácích, kdy hostující hráč zachytil špatnou rozehrávku a ujel sám proti Honzovi Charvátovi, který dnes stál mezi tyčemi. Chebský hráč zamířil přesně a již v čase 0:25 vytahuje Honza Charvát puk z brány. 0:1. Domácí však dokázali brzy odpovědět, když na 1:1 srovnal Pepa Blecha, po asistenci Jirky Ticháčka. A v čase 4:23 Honzík Botoš přihrává na Roberta Šlechtu a ten protlačil puk až do chebské brány. 2:1. A za tohoto stavu končí 1.třetina.

Ve druhé třetině přidali branky jen domácí. V čase 24:50 neměl problém do odkryté klece zasunout touš Tonda Pašek, po pěkné spolupráci se svými křídly Honzíkem Botošem a Robertem Šlechtou. 3:1. A ještě jednou se dnes trefil Pepa Blecha, který využil přesilovku po asistenci Matěje Opatrného. A tak se v půlce zápasu psalo skóre 4:1. Hosté atakovali domácí bránu, avšak Honza Charvát zůstal pozorný a svůj tým držel.

Ve třetí třetině jsme branku neviděli. Tak jako ve třetině druhé byli střelecky aktivnější hosté a Honzu v bráně zaměstnávali víc než my hostujícího Siváka. V tomto dějství oba týmy neproměnily ani jednu ze čtyř přesilových her. A tak se závěrečnou sirénou svítil na tabuli výsledek 4:1.

Další vyhrané utkání je za námi, ale tak jako v Ostrově žádné velké ovace se kabinou neozývaly, neboť trenéři s výkonem svých svěřenců nebyli vůbec spokojeni.

K dalšímu utkání zajíždí starší žáci v sobotu 28.11.2015 na led do Mariánských Lázní. Doufejme, že budeme pokračovat na vítězné vlně a tentokrát si již kluci zaslouží i pochvalu za předvedený výkon. Začátek utkání je v 13:00.

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V ÚTERÝ 17.11.2015 V OSTROVĚ

HC ČERTI OSTROV  :  HC BANÍK SOKOLOV   2  :  7 po třetinách 0:3 2:2 0:3

Branky Baníku: 03:27 Ticháček, 11:57 Blecha, 16:50 Stangar, 26:32 Opatrný, 42:26 Botoš, 43:51 Pašek, 59:55 Valta

Sestava Baníku: Bíma (Charvát) - Ticháček, Stangar, Radaušer, Rožánek, Jonák, Jurča, Strnad - Blecha, Opatrný, Šlechta, Dimitrov, Botoš, Pašek, Valta, Řihánek, Pastier, Veverka

Trenéři: J. Carvan, T. Anderle   

Starší žáci berou body čertům z Ostrova

Ač by se podle výsledku mohlo zdát utkání jako povedené, nepředvedli starší žáci v tomto utkání žádný velký zázrak.

Ve svátek 17.11.2015 se na modrých čarách pozdravily týmy Čertů z Ostrova a sokolovského Baníku. Jak již bylo psáno po prvním střetnutí v této sezóně, Ostrov už není tím Ostrovem, který jsme poráželi dvoucifernými čísly, ale doplněný hráči i z našeho bývalého kádru je Ostrov dnes již rovnocenným soupeřem. Což bylo také znát. I přesto, že jsme si vypracovávali pěkné akce, mnoho z nich skončilo na domácím gólmanovi.

První třetinu jsme vyhráli poměrem 0:3, kdy branky Baníku dávali Jirka Ticháček, Pepa BlechaAdam Stangar.

Druhá třetina se odehrála za vyrovnaného skóre 2:2. Do domácí sítě se trefili Matěj OpatrnýRobert Šlechta, zatímco v naší bráně překonal Matěje Bímu nám všem velmi dobře známý Janek Abel.

Na třetí třetinu trenéři trochu promíchali sestavu a jak se ukázalo, tah to byl dobrý. Třetí třetina vypadala ze všech asi nejlépe a hosté v ní zvítězili poměrem 0:3. Do tabulky střelců se v této třetině zapisují Honzík Botoš, Tonda Pašek a pět sekund před závěrečnou sirénou využil přesilovku Robin Valta.

A tak jsme z ledu odcházeli s vítězstvím 2:7 a připsali si body za vítězství do tabulky ligy starších žáků.

Příští utkání hrají starší žáci v sobotu 21.11.2015 od 10:00 na domácím ledě, kde přivítáme soupeře z Chebu. Přijďte kluky podpořit, budou to zcela jistě potřebovat.

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 31.10.2015 S ENERGIÍ

HC BANÍK SOKOLOV  :  HC ENERGIE KARLOVY VARY  6  :  7 po třetinách 2:2  1:3  3:2

Branky Baníku: 8:00 Ticháček, 14:30 Pašek, 21:31 Opatrný, 52:33 Opatrný, 53:44 Dimitrov, 57:08 Ticháček

Sestava Baníku: Charvát, Bíma - Ticháček, Radaušer, Stangar, Jonák, Rožánek, Jurča - Blecha, Opatrný, Šlechta, Pašek, Botoš, Dimitrov, Valta, Řihánek, Veverka, Remta

Trenéři: J. Carvan, T. Anderle

Starší žáci těsně podlehli Energii

Po úspěšném utkání mladších žáků, nastoupili ke svému boji, v sobotu 31.10.2015, žáci starší. Ti byli v utkání neméně aktivní, avšak radost z vítězství si na konci užíval soupeř.

Utkání nezačalo zrovna dobře pro domácí tým. Baníkovci vešli do zápasu s respektem k soupeři a to se také odrazilo na jejich hře. V čase 1:07 už Honza Charvát vytahoval puk ze své brány. 0:1. A netrvalo dlouho a soupeř opět zvedá ruce nad hlavu. V čase 2:55 již prohráváme o dvě branky. 0:2. Bylo na čase se vzpamatovat, začít hrát a nedávat soupeři tolik prostoru ve hře. Což se nám začalo i dařit, hráči se uklidnili se zjištěním, že se s nimi dá hrát. V čase 6:25 sudí trestají hostujícího Alexandra Remeše za napadení a posílají ho na 2. minuty na trestnou lavici. Hrajeme přesilovou hru, soupeř se osvobozuje, puk zachytává Honza Charvát, který pohotově rozehrává na Jirku Ticháčka, ten se proháčkoval až před hostujícího Bajgara a úspěšně svou akci zakončil. 1:2. Další branka v této třetině padne opět z hole domácího týmu a to v čase 14:30, kdy autorem branky byl Tonda Pašek, který dorážel střelu Pepína Blechy. 1. třetina tedy končí za vyrovnaného stavu 2:2.

Druhá třetina a v ní rychlý gól. Domácí jsou v útočném pásmu, avšak přichází o puk a hostující hráč se žene do brejku. Honza Charvát vyjížídí daleko z brány, avšak puk se mu nepodaří zachytit a pro Davida Černého bylo jednoduché zakončit do prázdné brány. 2:3. Ale domácí, jak se ve správném derby patří, vzápětí nachází odpověď a opět srovnávají krok s Energetiky. V čase 21:31 Matěj Opatrný po asistenci Robíka Šlechty přidává třetí branku domácích. 3:3. Do konce druhé třetiny se hrál pěkný bojovný hokej. Viděli jsme ještě dvě branky, bohužel obě do sítě domácí brány. V čase 23:22 a 37:54 opět David Černý překonává Honzu v bráně a tak po druhé třetině Energie vede nad Baníkem 3:5.

Do třetí třetiny jsme šli s odhodláním se zápasem ještě něco udělat. První slovo si však bere opět soupeř a v čase 47:01 navyšuje své vedení již o tři branky. 3:6. Na ledě to vře a hráči se strkají před domácí bránou. Ale potom přišla poslední desetiminutovka a v ní domácí hráči našli poslední zbytky svých sil a ukázali soupeři svou sílu. V čase 52:33 dává kontaktní gól Matěj Opatrný. 4:6. O chvíli později ho doplňuje Ondra Dimitrov a již je jisté, že s debaklem se loučit nebudeme. A hostující tým se bere oddechový čas. Na světelné tabuli svítí čas 53:44 a stav 5:6. A senzace přichází v době vyloučení karlovarského Michovského, kdy srovnávací branku domácích dává náš nejproduktivnější obránce Jirka Ticháček po asistenci Robíka Šlechty. Čas 57:08 6:6. Utkání se hraje za výborné atmosféry, o kterou se zasloužili fanoušci v ochozech. Trochu rozladění přichází v době, kdy se hosté dostávají do našeho obranného pásma, z domácí střídačky i z ochozů se ozývá protest nad ofsajedem, který nebyl odpískán a domácí hráči v tu chvíli přestávají hrát, čehož využívá hostující Robin Sapoušek a překonává Honzu Charváta, a tak trochu nešťastně, posílá hosty do vedení. Trenér domácího týmu se dožaduje vysvětlení, avšak s výsledkem zápasu již nic nezmůžeme. i když se hráči snaží skóre se jim srovnat nedaří a tak toto derby vyhrává Energie. Avšak domácí tým se vůbec nemá za co stydět, výkon, který předvedl byl chvályhodný, což se však nedá říct o výkonu našich mladých sudí.

Starší žáky teď čeká dlouhá zápasová pauza. Další utkání hrajeme až ve svátek 17.11.2015 na ledě ostrovských Čertů.  

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO VE STŘEDU 28.10.2015 V CHOMUTOVĚ

HC PIRÁTI CHOMUTOV  :  HC BANÍK SOKOLOV 3  :  5 po třetinách 1:4 1:1 1:0

Branky Baníku: 8:29 Botoš, 13:34 Blecha, 19:06 Opatrný, 19:26 Dimitrov, 28:33 Šlechta

Sestava Baníku: Charvát (Bíma) -  Ticháček, Radaušer, Stangar, Jonák, Rožánek, Jurča - Blecha, Opatrný, Šlechta, Botoš, Dimitrov, Pašek, Řihánek, Valta, Veverka, Remta

Trenér: Tomáš Anderle

I starší žáci ve svátek 28.10.2015 nezaháleli a vydali se společně se svými mladšími parťáky na cestu do Chomutova.

Baníkovci se před tímto kolem nacházeli v tabulce na 4.místě, právě za Piráty se stejným počtem bodů, jelikož první vzájemný zápas Piráti vyhráli, byli to oni kdo okupoval příčku před naším týmem. Dnes už je tomu jinak. Svěřenci Tomáše Anderleho a Jaromíra Carvana předvedli v Chomutově velmi dobrý výkon v 1.třetině a právem si vezou body do tabulky.

První třetinu začínáme oslabením, které však neubráníme a soupeř tak otvírá své dnešní skóre. 1:0. Další dějství této třetiny již měli pod taktovkou hosté. V čase 8:29 se povedlo srovnat Honzíkovi Botošovi, který zachytil odraženou střelu Ondry Dimitrova a zasunul ji za záda chomutovského Strážovského. A je srovnáno 1:1. Za necelých 5 minut předvedli svou souhru Matěj Opatrný a Pepíno Blecha, kdy druhý jmenovaný byl autorem branky. 1:2. A v čase 18:06 opět nádherný ťukec Matěje a Pepína. Matěj - Pepíno - Matěj Opatrný a ochozy tleskají krásné akci. 1:3. A to ještě nebyl konec gólové radosti baníkovců. Půl minuty před sirénou oznamující konec první třetiny ještě přidal čtvrtý gól do šatny Ondra Dimitrov, po asistencích Tondy Paška a Honzíka Botoše. A tak se do šatny odchází za příznivého stavu 1:4.

V kabině připomněl trenér svým svěřencům, že není radno usnout na vavřínech, ale chce to odmakat stejným způsobem i další dvě třetiny. I přes toto upozornění jsme do druhé třetiny vstoupili trochu laxněji, než do té první. Střel na bránu soupeře sice přibylo, ale už nebyly tak efektivní, jako ty z první třetiny a pouze jedna z nich skončila v síti chomutovské branky. V čase 28:33 se trefil Robík Šlechta po asistenci Jirky Ticháčka. 5:1. Avšak od této chvíle vzali do rukou utkání také trošku sudí, kteří začali naše hráče trestat přísněji než domácí. A tak jsme byli nuceni se často bránit, což nám ubíralo sil. Soupeři se také podařilo dát nám gól do šatny a snížit tak na konci druhé třetiny na 2:5.

Ve třetí třetině jsme přestali předvádět týmový výkon, jakým jsme se pyšnili v třetině první a začali jsme si zkoušet parádičky, které k ničemu nevedly a spíše ohrožovaly současný stav utkání. V čase 51:22 soupeř přidává další branku a skoro se začínáme obávat o výsledek. 3:5. Byli jsme nuceni se 4x bránit ve čtyřech, což se nám naštěstí povedlo. Avšak závěr utkání byl velmi napínavý. Soupeř se po své třetí brance nadechl a my jsme měli co dělat abychom ubránili dvoubrankové vedení. To se nám s vypětím sil a s výbornými zákroky Honzy Charváta v bráně povedlo a mohli jsme slavit vítězství, které jsme získali díky výborně odehrané 1.třetině.

Další utkání hrají starší žáci na domácím ledě v sobotu 31.10.2015, kde přivítají tým HC Energie Karlovy Vary. Všichni jste srdečně zváni na toto utkání, které začíná tradičně od 12:15.

..

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 17.10.2015

HC BANÍK SOKOLOV  :  HC KLÁŠTEREC N/OHŘÍ  6  :  2 po třetinách  1:1  0:0  5:1

BRANKY BANÍKU: 17:19 BLECHA, 48:48 PAŠEK, 54:47 STANGAR, 56:53 TICHÁČEK, 57:24 BLECHA, 59:46 TICHÁČEK

SESTAVA BANÍKU: CHARVÁT (BÍMA) - TICHÁČEK, RADAUŠER, STANGAR, JONÁK, JURČA, ROŽÁNEK, BLECHA, PAŠEK, ŘIHÁNEK, BOTOŠ, ŠLECHTA, VALTA, PASTIER, REMTA, VEVERKA

TRENÉŘI: CARVAN, ANDERLE 

V sobotu 17.10.2015 v 12:15 se na modré proti sobě postavily týmy domácího Baníku a Klášterce nad Ohří.

První i druhá třetina byly takové nemastné, neslané z obou stran. V čase 8:26 otvírá skóre soupeř, když využívá přesilovou hru. 0:1. Do konce 1.třetiny se ještě domácím podařilo srovnat brankou Pepína Blechy. Asistenci si připsal Robert Šlechta. A tak po první třetině je smírné skóre 1:1.

Druhá třetina nepřinesla žádnou branku. Oba brankáři své svatyně hájili poctivě a za svá záda nepustili ani jednu ze střel na ně vyslaných. Největší šanci domácích v tomto dějství měl Dominik Remta, který v 36.minutě trefil břevno soupeřovy brány. A tak jsme i po druhé třetině psali skóre 1:1.

Třetí třetina již začala být střelecky plodnější a domácí tým začal své šance proměňovat. V čase 48:48 Tonda Pašek využívá přesilovku a strhává vedení na stranu Baníku, za asistence Honzíka Botoše a Jirky Ticháčka. 2:1. A jak se ukázalo tato branka domácí nastartovala k lepšímu výkonu. V čase 54:47 přidal další branku Adam Stangar. 3:1. Další povedenou akci předvedl Jirka Ticháček, který projel sólem celé hřiště a přes dva bránící hráče se protáhl až před bránu  a úspěšně zakončil. 4:1. V čase 57:24 přidává druhou branku v dnešním utkání Pepa Blecha a stav se již píše 5:1. V čase 58:32 soupeř trestá vyloučení Pepína Blechy a i on překonává Honzu Charváta a snižuje na 5:2. Avšak to ještě nebylo konečné skóre, v čase 59:46 skóruje ještě jednou Jirka Ticháček za asistence Matyáše Pastiera. 6:2. A toto skóre už bylo opravdu konečné.

Utkání to nebylo na pohled zrovna nejhezčí. naštěstí povedená 3.třetina rozhodla o vítězství domácích. Příští utkání hrajeme v neděli 25.10.2015 na ledě v Kadani.

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 3.10.2015

HC BANÍK SOKOLOV  :  HC TACHOV/M.LÁZNĚ  9  :  3 po třetinách  1:0  2:1  6:2

BRANKY BANÍKU: 18:36 ŠLECHTA, 21:09 BLECHA, 23:51 ROŽÁNEK, 40:51 ŠLECHTA, 41:46 ŘIHÁNEK, 43:17 ŠLECHTA, 48:44 BOTOŠ, 55:18 REMTA, 57:00 ŠLECHTA

SESTAVA BANÍKU: BÍMA - TICHÁČEK, RADAUŠER, STANGAR, JONÁK, JURČA, STRNAD, ROŽÁNEK, BLECHA, OPATRNÝ, PAŠEK, ŘIHÁNEK, BOTOŠ, ŠLECHTA, VALTA, POLÁK, SIPL, PASTIER, REMTA

TRENÉR: ANDERLE TOMÁŠ

V SOBOTU 3.10.2015 BYLO NA PROGRAMU LIGY STARŠÍCH ŽÁKŮ UTKÁNÍ MEZI SOKOLOVSKÝM BANÍKEM A TÝMEM Z TACHOVA/M.LÁZNÍ. I KDYŽ ZAČÁTEK UTKÁNÍ TAK NEVYPADAL, PŘESTO SI STARŠÍ ŽÁCI SE SVÝM SOUPEŘEM PORADILI A PŘIPSALI SI TAK DALŠÍ BODY DO TABULKY.

První třetina tohoto utkání byla taková nemastná, neslaná. Domácí hráči měli mnoho šancí, avšak žádnou se jim nepodařilo zužitkovat. Zatímco na Matěje Bímu v domácí brance šly střely 3, na hostujícího brankáře šla střela za střelou. Na tu, která otevře skóre, však museli diváci čekat až do 19.minuty. Přesně v čase 18:36 prošla střela Roberta Šlechty až za brankovou čáru a Robert tak otvírá svůj střelecký zápas. 1:0 a konec první třetiny.

Na druhou branku jsme již nemuseli tak dlouho čekat, hned v čase 21:09 kapitán domácích Pepa Blecha zvyšuje na 2:0 a vypadá to, že se již začneme střelecky prosazovat. Hned v čase 23:51 přidává další branku Tomáš Rožánek. 3:0. Ale nejásali jen domácí fanoušci, i hosté měli důvod k oslavě, když v čase 34:05 prolétl puk i za domácího brankáře. A soupeř snížil domácí vedení na 3:1. A za tohoto stavu končí 2.třetina.

Ve třetí třetině udělal trenér domácích trochu změnu v sestavě a jak se později ukázalo, měl šťastnou ruku. Hned v čase 40:51 skóroval opět Robert Šlechta, 4:1. O necelou minutu později ho napodobil Franta Řihánek. 5:1. Tady už jsme věděli, že není co ztratit a naše hra se uklidnila. Oproti předešlým třetinám již nešlo tolik nevyužitých střel na bránu, ale většina z nich již skončila v síti. Jako ta z 44. minuty, kdy svůj hattrick dává Robert Šlechta. 6:1. Sedmou branku domácích přidává Honza Botoš. 7:1. V čase 52:11 však i hostující Kovanda přidává svou dnes již druhou branku a snižuje na 7:2. Ale domácí hráči ještě stihli dvakrát hostujícího gólmana překonat a to brankami Dominika Remty a do čtvrtice ještě Roberta Šlechty. 9:2. V čase 58:41 ještě soupeř koriguje skóre na konečných 9:3.

toto utkání přineslo jedno velké pozitivum, a to že své první branky v této sezóně trefili  hráči, kteří se střelecky trápili, nebo jim zkrátka štěstí nepřálo.

Další utkání hrajeme až 17.10.2015 na domácím ledě s týmem z Klášterce, tak věřme že tu šňůru vítězství prodloužíme i v dalším utkání. Začátek utkání je naplánován na 12:15 a my se těšíme, že všichni dorazíte naše starší žáky povzbudit.  

 

 

TOPlist