Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

HC BANÍK SOKOLOV - MLADŠÍ DOROST

Komentáře k utkáním

VÝSLEDEK PŘÁTELSKÉHO UTKÁNÍ PROTI TÝMU CANADIAN EXPLORERS 2003:

HC BANÍK SOKOLOV  x  CANADIAN EXPLORERS 2003   6 : 1 po třetinách 3:0  0:1  3:0

Branky Baníku: 1:47 Veverka (as.Opatrný), 10:18 Opatrný (as.Blecha), 17:37 Opatrný (as.Blecha, Veverka), 52:47 Opatrný (as.Radaušer), 56:09 Opatrný (as.Ticháček), 57:22 Radaušer (as.Opatrný)

Branka Canadians: 31:05 Augot Z. (as.Kaufield)

sestava Baníku: Bíma (17 úspěšných zákroků, 0 obdržených branek) od 29:26 Kubík (15 úspěšných zákroků, 1 obdržená branka) - Rožánek, Radaušer, Ticháček, Jurča, Pazour T., Valta - Jonák, Dimitrov, Šlechta, Veverka, Opatrný, Blecha, Polák, Remta

trenér: Jaromír Carvan

sestava Canadians Explorers 2003

Billesberger, Neitsh - Augot B., Augot Z., Braaten, Brezina, Dickie, Dvorak, Eastman, Gale, Grand, Kaufield, Legan, Ludlage, Marcotte, Ross, Sedivy

trenér: Peter Lumir

Utkání připravené pro budovaný tým starších žáků, které jsme odehráli v úterý 31.3.2015 proti týmu z daleké Kanady bylo z pohledu Baníku velmi povedené. Tým Canadians Explorers 2003 přiletěl ze západní Kanady - Alberta u Skalických hor. U nás v regionu jsou na soustředění a proto si domluvili přátelská utkání, nejen s naším týmem. Byla to pro nás velká příležitost ke konfrontaci stejně starých hráčů, kteří se učí hokejovému umění daleko za mořem. A je potřeba říci, že jsme se vůbec nepředvedli ve špatném světle. Naopak trenér Kanady byl z našeho výkonu velmi mile překvapen a naši hru zahrnoval jen chválou. Úterní odpoledne patřilo nejvíce Matějovi Opatrnému, který měl na každé brance do sítě Canadians podíl. Avšak i oba naši brankáři předvedli vynikající výkony a předváděli v bráně pěkné zákroky. 

Do první třetiny jsme skočili velmi aktivně a naše hra měla všechno, co má správný hokej mít. Hráli jsme aktivně na puku, ale také aktivní hru tělem. Což v této části utkání na straně soupeře nebylo vidět. První branku tohoto utkání střelil Ota Veverka, který dostal krásnou přihrávku od Matěje Opatrného a Oťas z první pálil do brány. Velká radost všech domácích. Poté už předváděli své umění Matěj Opatrný s Pepou Blechou a i jim se dařilo. V čase 10:18 mění skóre na 2:0. A opět Matěj, Pepa a Otík.. 3:0. A za tohoto stavu končí také 1.třetina. 

Druhou třetinu přitvrdil svou hru i soupeř a bylo to znát. Jediná branka tohoto dějství padla po polovině utkání do naší branky. Matěj Bíma odchytal první půlku velmi dobře a  nepustil za svá záda ani jednu střelu na něj zaslanou. V čase 29:26 se střídal s Davidem Kubíkem. David inkasoval pouze jednou a to v čase 31:05. Během druhé třetiny se na ledě již přiostřovalo a tak rozhodčí už udělovali také tresty. Avšak ani jedno vyloučení nepřineslo změnu skóre. A tak do kabin odcházíme za stavu 3:1.

Třetí třetina byla ve  znamení častého vylučování soupeře, který hrál hodně tvrdě, avšak často proti pravidlům. V čase 52:47 se nám jedna z přesilových her daří využít a nikdo jiný než opět Matěj Opatrný skóruje, asistenci si připisuje Pavel Radaušer. 4:1. V čase 56:09 přidává svou čtvrtou branku Matěj Opatrný za asistence Jirky Ticháčka. A další využitá přesilová hra a první branka v sezóně pro Pavla Radaušera, který po přihrávce Matěje Opatrného pálil od modré a svou ránou překonal kanadského brankáře. A touto brankou uzavíráme skóre tohoto utkání. Konečné skóre se tedy zastavilo na 6:1.

Toto bylo pro většinu hráčů poslední utkání hrané v sezóně 2014/2015 a lépe ho určitě zahrát nemohli. A tak se můžeme těšit už dnes co nám přinese sezóna nová.

 

 

 

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 14.3.2015 V LOUNECH

HC SLOVAN LOUNY  X  HC BANÍK SOKOLOV  8 : 3 po třetinách 2:1  3:1  3:1

Branky Baníku: 1:36 Opatrný (Botoš), 36:31 Troch (as.Janda), 51:33 Dimitrov (as.Ticháček)

Sestava Baníku: Charvát, Pitoňák - Jiroušek, Rožánek, Ticháček, Botoš, Radaušer, Pazour T. - Troch, Dimitrov, Janda, Denk, Opatrný, Blecha, Polák

Trenéři: Jaromír Carvan, Tomáš Anderle

 

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

 

Poslední soutěžní utkání skončilo prohrou

Tak jako utkání s Ústím skončilo prohrou starších žáků HC Baník Sokolov, skončilo také utkání hrané v sobotu 14.3.2015 v Lounech. Proti silnému týmu z Loun neměli baníkovci velkou šanci uspět. První vzájemné utkání jsme vyhráli, avšak bylo nám již dopředu avizováno „ u nás nevyhrajete, máme tady dnes velmi oslabenou sestavu“ a to se nám opravdu potvrdilo.

Na rozdíl od předešlých zápasů jsme 1.třetinu začali úspěšně a první jsme byli my, kdo se radoval z vstřelené branky. Matěj Opatrný v čase 1:36 dává pěknou branku a dává svému týmu vedení v tomto utkání. Asistenci u této branky si připisuje Jakub Botoš. Avšak Louny nám radost v čase 2:10 vzaly. 1:1. Utkání se hraje ve velkém tempu a na ledě jsou vidět  opravdu tvrdé souboje u mantinelu. Ve 3.minutě má velkou šanci Matěj Opatrný nastřeluje břevno, ale k naší smůle se puk vrací zpět do hry. Poté odchází Míla Janda na trestnou lavici a soupeř svou početní výhodu využívá. Na soupeřovu dorážku již Matyáš Pitoňák v bráně nestačil. Čas 3:27. 2:1 V čase 4:27 odchází na trestnou lavici Zdeněk Troch za hrubost, i naši hráči přitvrdili svou hru, avšak Zdenda Troch přitvrdil víc, než se rozhodčím zdálo přípustné a po faulu na lounského hráče, který zůstává ležet na ledě si vykoledoval trest 2+2 minuty, zároveň se Zdendou odchází také lounský hráč, který jel Zdendu Trocha trestat za svého spoluhráče. A tak se síly na ledě srovnají. Hra ve 4 na obou stranách nepřinesla nic, co by měnilo současný stav. V čase 14:10 připravili pěknou akci Zdeněk Troch a Pepa Blecha, který poslal puk ještě na nejlépe situovaného Ondru Dimitrova, ten však tuto akci do úspěšného konce nedovedl. A tak stále prohráváme. 2:1. Brankář domácích v 1.třetině moc práce v bráně neměl a tak je škoda každé zahozené šance. Nevyužili jsme dvě přesilové hry v této třetině a tak ji končíme za stavu 2:1.  

Druhou třetinu jsme nezačali zrovna šťastně a Louny navýšily své vedení o dvě branky. V čase 20:38 jsme si nepohlídali hráče stojícího v mezikruží, který střelou nahoru pod víko skóruje. 3:1. A další branka padla opět do naší brány. V čase 23:42 prohráváme 4:1. V čase 26:14 hrajeme opět oslabení, které tentokrát úspěšně ubráníme. V polovině utkání střídáme brankáře a Matyáše střídá Honza Charvát. Hned ve svých prvních minutách v bráně si Honza zachytal. Nejdůležitějším zákrokem bylo trestné střílení lounských, které rozhodčí nařídili po hákování hostujícího hráče. Trestné střílení, ale soupeř neproměňuje a tak stále prohráváme 4:1. Ale jen do času 36:31, kdy Zdenda Troch, který dnes opravdu nebyl soupeřem šetřen a inkasoval plno tvrdých úderů, stál dobře postavený před brankou soupeře a pod ležícím brankářem propasoval touš až za jeho záda. Asistenci u této branky si připisuje Míla Janda. 4:2. Pořád ještě jsme ve hře. Avšak v čase 38:24 soupeř ve svém vlastním oslabení přidává branku do šatny a pojišťuje si vedení o 3 branky. 5:2. A toto skóre se píše i na konci 2.třetiny.

Ve třetí třetině se divokost hry již zklidnila a začal se víc hrát hokej, o čemž svědčí i počet střel na domácí branku (za dvě třetiny jsme vystřelili 5x, ve 3.třetině 9x), avšak jen jedna jediná dokázala projít až za záda lounského brankáře. V čase 46:50 dostává Honza Charvát trochu nešťastný gól mezi betony a v čase 51:19 je zase krátký na střelu mířenou nahoru. 7:2. Teď už je jasné, že tuhle ztrátu již nedoženeme a tak si vysloužíme jeden trénink na suchu nad rámec přípravy. Na sedmou branku soupeře umíme také odpovědět, když v čase 51:34 skóruje Ondra Dimitrov po přihrávce Jirky Ticháčka. 7:3. Ale ani toto skóre se nepíše na konci utkání. Hrajeme ještě v oslabení, ale v tom jsme úspěšní, tady si na nás soupeř nepřišel. Přišel si na nás ještě jednou a to v čase 57:52, kdy Honza Charvát inkasoval poslední branku tohoto utkání a zároveň soutěžního období. Poslední soutěžní utkání sezóny 2014/2015 jsme tedy prohráli 8:3.

A máme zase jednu sezónu za sebou. Myslím, že sezóna byla povedená, už jen protože jsme se dostali společně s mladšími žáky po základní části mezi 4 nejlepší týmy naší skupiny a postoupili tak do té lepší části nadstavby. Teď už nás čeká závěr sezóny, na který si realizační tým starších žáků připravil pár turnajů a určitě proběhnou i nějaké akce, abychom se rozloučili se sezónou. Já děkuji všem zúčastněným za úspěšnou sezónu a držím palce do sezóny nové.

 

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO VE STŘEDU 11.3.2015 PROTI SLOVANU ÚSTÍ

HC BANÍK SOKOLOV  X  HC SLOVAN ÚSTÍ N/LABEM  5 : 12  po třetinách 1:6  3:4  1:2

Branky Baníku: 01:13 Troch (as.Dimitrov), 20:53 Dimitrov (as.Troch), 32:39 Dimitrov (as.Hnízdil, Denk), 35:56 Hnízdil (as.Ticháček, Denk), 53:43 Troch

Sestava Baníku: Bíma (10 úspěšných zákroků, 7 obdržených branek) od 30:47 Pitoňák (11 úspěšných zákroků, 5 obdržených branek) - Rožánek, Ticháček, Botoš, Radaušer, Pazour - Troch, Dimitrov, Hnízdil, Blecha, Opatrný, Denk, Polák, Janda

Prohra se Slovanem

Ve středu 11.3.2015 odehráli starší žáci utkání proti Slovanu Ústí nad Labem. Další bezbodové utkání si připisují starší žáci do tabulky nadstavby. Utkání proti Slovanu skončilo vysokým skóre na straně hostů.

První třetina a jak už je skoro tradice, první střela na naší branku a gól. Ústecký Janoušek se pěknou střelou pod víko Matějovy brány trefil a píšeme teprve čas 00:13 a už se mění skóre. 0:1. A netrvá dlouho a znovu vytahuje Matěj Bíma puk zpoza svých zad. Tentokráte skóruje hráč s číslem 13 na zádech David Gašpar, který nás potrápil také v Ústí. 0:2 Avšak Zdenda Troch také umí soupeře potrápit a i on překonává hostujícího gólmana a snižuje na 1:2. Asistenci při této brance si připisuje Ondra Dimitrov. A opět ústecký hráč s číslem 13 v čase 2:36 navyšuje na 1:3. V 6.minutě utkání letěl puk směr domácí brána, naštěstí se odrazil v rohu spojnice a vylétl z brány ven. Ale v čase 6:16 už jsme takové štěstí neměli a ústecký Tůma navyšuje na 1:4.  Poté máme možnost využít výhodu jednoho hráče navíc, avšak přesilovka se nám vůbec nedaří a soupeř se dokáže osvobodit. A tak na světelné tabuli s koncem trestu hostujícího hráče stále svítí 1:4. Ale v čase 9:45 tomu již tak není. Časomíra mění stav, opět na straně soupeře. 1:5. A poslední branka 1.třetiny padla v čase 18:17 opět  z hole Davida Gašpara. 1:6. Za tohoto stavu odcházíme do kabiny.

Druhou třetinu startujeme lépe než první a v čase 20:53 snižujeme na 2:6. Ondra Dimitrov po přihrávce Zdendy Trocha posílá puk mezi betony chytajícího Volkeho. Avšak soupeř rychle odpovídá. V čase 23:40 hráč č.5 Tot po asistenci Davida Gašpara přidává 7.branku. 2:7. Poté byla hodnou chvíli vidět hra bez branky. V čase 30:47 měníme brankáře a do brány se staví Matyáš Pitoňák. První střelu na něj vyslanou Matyáš dokázal pokrýt. A tak v čase 32:39 opět Ondra Dimitrov po asistenci Venci Hnízdila a Dana Denka snižuje na 3:7. Ale soupeř má vždy odpověď. V čase 33:52 Vít Šindelář po asistenci Davida Gašpara překonává Matyáše v bráně. 3:8. Pak přišly dva slepené góly do domácí brány a už svítí desítka. 3:10. A do konce druhé třetiny jsme ještě upravili skóre na 4:10. Venca Hnízdil neomylně dorážel puk za Volkeho záda. Asistenci si připisují Jirka Ticháček a Dan Denk.

Třetí třetina byla na branky nejchudší. V čase 43:24 Adam Janoušek dává 11.branku. 4:11. A v čase 45:14 David Gašpar uzavírá svou dnešní exhibici. 4:12. Poslední slovo utkání si bere Zdenda Troch, který pěknou samostatnou akcí upravil na konečné skóre 5:12.

V utkání jsme nevyužili 3 přesilové hry, ale zároveň jsme ubránili 3 oslabení. Takže na tresty byla hra vyrovnaná. Jelikož není domácího hráče, kterého bychom v dnešním utkání pochválili, upozorníme na hostujícího Davida Gašpara, který si z toho dnešního utkání připisuje do statistik 8 kanadských bodů.

Poslední mistrovské utkání sezóny 2014/2015 odehrajeme v sobotu 14.3.2015 na ledě v Lounech. Doufejme, že si kluci ve středu užili poslední hořkost porážky a sezónu zakončí výhrou. Budeme jim držet palce.

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V ÚTERÝ 3.3.2015 PROTI ENERGII

HC ENERGIE K.VARY  X  HC BANÍK SOKOLOV  8 : 2 po třetinách 3:1  4:1  1:0

Branky Baníku: 18:35 Troch, 21:45 Ticháček

Sestava Baníku: Bíma (11 úspěšných zákroků, 4 obdržené branky), od 30.minuty Charvát (14 úspěšných zákroků, 4 obdržené branky) - Rožánek, Radaušer, Ticháček, Pazour T. - Hnízdil, Dimitrov, Troch, Opatrný, Denk, Janda, Pazour L., Polák

Trenér: Jaromír Carvan

 

 

Prázdninové úterý ve znamení derby s Energií

 

Prázdninové úterý 3.3.2015 odehráli starší žáci utkání proti karlovarské Energii. Jelikož  v našem regionu  probíhají jarní prázdniny, nesešli jsme se ve Varech v plné síle, chyběly nám posily hlavně v obranných řadách. Utkání se hrálo ve svižném tempu a určitě se bylo na co dívat. I když jsme z ledu Energie odjížděli s porážkou, nebyl výkon našich svěřenců vůbec špatný.

První třetina a opět stejný scénář jako snad v každém utkání nadstavby. Hned v první minutě se soupeř z první střely na naši branku prosazuje. V čase 0:57 karlovarský Pohanka prostřeluje Matěje Bímu v naší bráně. 1:0. A neuteče ani minuta a opět se přepisuje skóre. Alexandr Remeš zvyšuje na 2:0. Utkání se hraje v rychlém tempu, hra se přelévá z útočného do obranného pásma, avšak domácí hráči si vytvářejí více talku před naší bránou. I když se dostáváme do útočného pásma, nedostaneme se ke střelbě. V 7.minutě utkání zachrání Matěje Bímu od dalšího inkasování spojnice jeho branky. Avšak v čase 15:21 po důrazu v předbrankovém prostoru už Matěje nezachránilo nic. Karlovarští vybojovali další bod do statistik, který si připisuje Dominik Binias. 3:0. Ale v čase 18:35 snižuje Zdeněk Troch, svojí střelou z pádu, která prošla karlovarskému Bednářovi mezi betony až do brány. 3:1. A za tohoto stavu končí 1.třetina.

Druhou třetinu jsme začali opět aktivně. Jirka Ticháček se ujímá puku ve středním pásmu a uhání směr karlovarská brána a neomylně zavěšuje. Na světelné tabuli svítí čas 21:45 a stav 3:2. Avšak tato branka byla poslední, která přinesla radost na hostující střídačce. Poté už jsme jen inkasovali. Karlovarští využili ve 2.třetině 2 přesilové hry, které jsme jim svou hrou nabídli. V čase 25:04 se opět prosazuje všem známý Dominik Binias. 4:2. V polovině utkání se mění naši brankáři a do branky se staví Honza Charvát, a ani Honzovi se nepodaří první střelu na něj vyslanou zneškodnit. A tak už v čase 30:40 inkasuje 5:2. Poté přichází opět karlovarský důraz před naší bránou a Honza je tentokráte opravdu na 3.dorážku krátký. 6:2. A na konci druhé třetiny ještě přidává další branku Dominik Binias a završuje tak svůj dnešní hattrick. 7:2. Tak nadějně to vypadalo na začátku 2.třetiny, avšak na jejím konci už nám Energie odskočila na rozdíl 5ti branek.

Ani třetí třetina nebyla ani z jedné strany odehrána špatně. Hosté bojovali, a i když už bylo vidět, že síly dochází, nevzdávali to a za každou cenu chtěli s výsledkem ještě něco udělat. Avšak v čase 53:21, dle posouzení rozhodčích, špatně střídáme a musíme si jít odpykat trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odjíždí odsedět Tomáš Pazour. A domácím se dnes přesilové hry daří a my opět inkasujeme. Jak se později ukázalo, byla to poslední branka, která v tomto utkání padla. A tak se konečné skóre zastavilo na 8:2.

Jak bylo napsáno již v úvodu a i v mnohých komentářích ostatních utkání, nehráli naši svěřenci špatně, jen nám chybí koncovka a daří se nám dostávat laciné branky. Do konce sezóny nám zbývají pouhá dvě utkání, která odehrajeme v příštím týdnu. Věřme, že si kluci závěr sezóny ještě vítězně užijí.

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 21.2.2015 PROTI KADANI

HC BANÍK SOKOLOV  X  SK KADAŇ  7  :  7  po třetinách 1 : 3  4 : 3  2  : 1

Branky Baníku: 04:32 Troch (as.Hnízdil), 27:45 Troch (as.Hnízdil), 31:54 Opatrný, 33:04 Troch (as.Jiroušek), 36:33 Opatrný, 42:33 Botoš, 57:48 Jiroušek (as.Troch)

Sestava Baníku: Pitoňák od 29:30 Charvát - Jiroušek, Rožánek, Ticháček, Botoš Jakub, Pazour T., Radaušer - Hnízdil, Dimitrov, Troch, Blecha, Opatrný, Denk, Pazour L., Janda, Polák

Trenéři: Jaromír Carvan, Tomáš Anderle

 

S Kadaní opět remíza

Opět napínavou podívanou přichystali na sobotu po poledni svým příznivcům starší žáci Baniku Sokolov. Hrálo se utkání s týmem SK Kadaň a dnes už můžeme říct, že utkání s tímto soupeřem jsou vždy zajímavá. Opět jsme uhráli remízu a dokonce jsme se rozcházeli za úplně stejného stavu, jako v prvním kole nadstavby.

První třetina velmi rychle otevřela skóre. Úvodní vhazování, zavážíme puk do útočného pásma, avšak soupeř se puku ujímá a už se stěhuje do naší třetiny a dochází k prvnímu závaru před naší bránou. Vhazuje se u nás a soupeř se ujímá vedení, když na bránu vystřelí kadaňský Salač, Matyáš Pitoňák v bráně neviděl a tak puk v čase 0:26 zalétl za jeho záda. 0:1. Avšak Zdenda Troch s Vencou Hnízdilem také našli recept na kadaňskou branku a v čase 4:32 je srovnáno. Zdenda Troch si poradil s odraženým pukem a nekompromisně ho posílá do kadaňské branky. 1:1. Poté vidíme hokej hraný nahoru dolů, avšak zdá se, že za soupeřem trochu pokulháváme. A dopouštíme se prvního faulu, když si nedovoleně pomáhá Pepíno Blecha a tak je nucen jít si na chvíli odpočinout na trestnou lavici. Bráníme se ve čtyřech a bráníme dobře. V čase 11:24, když už jsme hráli v plném počtu, zachránila Matyáše Pitoňáka od inkasování tyčka jeho branky. Tedy stále držíme stav 1:1. Avšak v čase 12:49 podráží soupeře Tomáš Pazour a opět hrajeme ve čtyřech. Toto oslabení se nám nedaří ubránit a v čase 13:29 soupeř zpoza branky zasunul puk těsně k tyči, k naší smůle až za brankovou čáru. 1:2. A potvrzuje se nám, že za soupeřem pokulháváme, což řešíme fauly. A opět jdeme do čtyř. Tomáš Rožánek podráží soupeře a rozhodčí pískají faul. A i toto podražení je potrestáno. V čase 14:47, 13 sekund po odpískání faulu, pálí Tobiáš Holka do šibenice a Matyáš Pitoňák je na tuto střelu opět krátký. 1:3. Před koncem první třetiny, však i my vystrčíme růžky a motáme hlavy všem kadaňským hráčům. Dan Denk má na hokejce tutový gól, nedal, Matěj Opatrný má na hokejce gól, nedal. Ochoz jen zašuměl a kadanští si nejspíš oddechli, že siréna oznamuje konec první třetiny. Odcházíme do kabin.

I přestože jsme do druhé třetiny šli s odhodláním, začátek tak určitě nevypadal. Nenavázali jsme na konec první třetiny a tentokráte kadanští motali hlavy nám. Ale kadaňským se daří z tohoto závaru vytěžit a v čase 23:03 Tobiáš Holka navyšuje skóre.  1:4. Na střídačce není nikomu do řeči a tak trenéři povzbuzují své svěřence. V čase 27:45 jásáme. Venca Hnízdil viděl velmi dobře postaveného Zdendu Trocha, který stál u pravé tyčky zcela osamocen. Přihrávka od Venci byla přesná a Zdeněk již neměl problém puk zavěsit do sítě. 2:4. Avšak, naději nám opět vzal kapitán Salač, který střelou po zemi překonal Matyáše v bráně. Píše se polovina celého utkání a stav 2:5. Oba gólmani střídají. Do brány domácích se staví Honza Charvát. V čase 31:54 Matěj Opatrný pěkně propasíroval zpoza branky puk až za záda střídajícího kadaňského brankáře. 3:5. A v čase 33:04 ukázal svůj um opět Zdenda Troch, kterému postrčil puk Vojta Jiroušek. Zdeněk se rozjel z našeho pásma až do útočné třetiny a svůj únik zužitkoval, jak nejlépe mohl, střelou mezi nohy a zahájil drama tohoto utkání. 4:5. Ale i Honza Charvát dostává trochu nešťastný gól z dorážky a Kadaň má zase trochu navíc. 4:6. Poslední slovo druhé třetiny si však bereme my, když Matěj Opatrný nachází skulinku mezi betony kadaňského Šilhana. 5:6. Po této brance se Šilhán vrací zpět na střídačku a  přenechává branku zpět Šnoblovi. Za stavu 5:6 končí 2.třetina.

Krátká porada na střídačce a začíná třetí třetina. Třetí třetina byla adrenalinová. V čase 42:33 Kuba Botoš střílí od modré směr branka, před bránou dobře cloní Matěj Opatrný a tak Kubova střela skončila v síti. A bylo vyrovnáno. 6:6. Oba týmy bojovaly a ani jeden nechtěl dnes odejít poražený. Ve 44.minutě Zdenda Troch trefil pouze tyčku, která zazvonila celým stadionem. Avšak zase to byl soupeř, kdo dává vedoucí gól. V čase 51:41 Honza Charvát nechytí puk letící na jeho lapačku, i přestože takovýchto zákroků dnes předvedl několik, tento mu nevyšel. 6:7. I domácí i hosté si vypracovávali šance, avšak ani jeden z gólmanů již nechtěl udělat chybu. A tak si domácí střídačka v čase 57:45 bere oddechový čas. Honza Charvát je odvoláván z branky a na led jde 6 domácích hráčů. Povedlo se vyhrát buly, puk si bere Zdenda Troch, vystřelí na bránu, puk se odrazí k Vojtovi Jirouškovi a ten neomylně skóruje. 7:7. Je potřeba pochválit všech 6 hráčů hrajících powerplay, neboť všichni dodrželi pokyny ze střídačky a my mohli jásat. Píšeme čas 57:47. I střídačka hostů si bere oddechový čas, a tak nabíráme síly, abychom dohráli utkání do konce bez inkasované branky. Dohráváme více v útočné třetině. Vítěznou branku měl na své holi Míla Janda, avšak štěstí mu nepřálo dát dnes ten šťastný, vítězný gól. A tak jsme se stejně jako před měsícem rozcházeli s Kadaní smírně. Opět jsme viděli povedené utkání, a klukům patří poděkování, že za stavu 1:4  nesložili zbraně, začali více bruslit  a vybojovali tak opět cennou remízu. Hoši díky.

Příští utkání hrajeme až v březnu, jelikož máme utkání s Tachovem předehrané. Jelikož budou v Karlovarském kraji jarní prázdniny budeme hrát utkání s Energií v úterý 3.3.2015. Držme klukům palce, ať se daří.

 

 

 

VÝSLEDEK Z UTKÁNÍ HRANÉHO 15.2.2015 V BÍLINĚ

 

 

 

HC DRACI BÍLINA  X  HC BANÍK SOKOLOV  6 : 7 po třetinách 3:3  1:1  2:3

Branky Baníku: 15:14 Troch (as.Hnízdil), 16:37 Hnízdil (as.Troch), 17:35 Denk (as.Janda), 35:25 Troch 45:31 Hnízdi,l (as.Troch, Dimitrov), 52:03 Dimitrov (as. Hnízdil), 56:17 Troch (as.Hnízdil)

Sestava Baníku: Bíma (8 úspěšných zákroků, 3 obdržené branky), Pitoňák 7 úspěšných zákroků, 3 obdržené branky) - Rožánek, Jiroušek, Botoš Jakub, Radaušer, Pazour T. - Troch, Dimitrov, Hnízdil, Janda, Botoš Jan, Denk

trenéři: Jaromír Carvan, Tomáš Anderle

 

Těsná výhra v Bílině

V neděli 15.2.2015 odehráli starší žáci povedené utkání proti Drakům z Bíliny. Utkání bylo velmi vyrovnané, padlo mnoho branek, avšak ta poslední, vítězná, padla do sítě domácích, a tak si tentokráte proti Bílině připisujeme body my.

První vhazování, najíždíme do útočné třetiny, avšak dlouho se tu neohřejeme a je potřeba se vracet zpátky do naší obranné třetiny. Soupeř zkouší útočit, ale hrajeme dobře z obrany a k ničemu vážnějšímu ho nepouštíme. Prvních 10 minut první třetiny se nic podstatného na ledě neudálo, hrálo se více před bránou soupeře, avšak přišla 12.minuta a s ní rychlá změna skóre. Stačily dvě chyby našich obránců a během 30 vteřin jsme 2x inkasovali. 2:0. Dva rychlé slepené góly následoval další, i přes dobře vypadající hru z naší strany, jsme rázem prohrávali 3:0. A jak rychle jsme inkasovali, tak rychle jsme zase stav utkání srovnali. V čase 15:14 Ondra Dimitrov vybojoval puk, předal ho Vencovi Hnízdilovi, který viděl Zdendu Trocha čekajícího na přihrávku a ten přesnou střelou střílí naší první branku v utkání. O minutu později předvedl tento útok opět pohlednou akci, avšak ta ještě nekončila za zády Daniela Štěpky. Avšak důraz před brankou se vyplatil a Venca Hnízdil si připisuje branku. Asistenci Zdenda Troch. 3:2. A opět uběhla pouze minuta a Dan Denk opět po důrazu před brankou soupeře vyrovnává. Asistenci u této branky si připisuje Míla Janda. A tak na časomíře svítí čas 17:35 a stav 3:3. Na konci této třetiny dostává trest Míla janda a tak se budeme ještě do zvuku sirény bránit.

I druhou třetinu začínáme v oslabení a naším úkolem bylo dále dobře bránit a nepustit soupeře, aby nám odskočil, jak se nám občas hned v úvodu druhé třetiny stává. Oslabení jsme ubránili. V čase 35:25 brankou Zdendy Trocha poprvé v tomto utkání strháváme vedení na svou stranu. 3:4. Avšak to nedělní utkání bylo opravdu na branky bohaté a tak jsme soupeře na samém konci třetiny neuhlídali a opět bylo srovnáno. 39:43 4:4.

Třetí třetina se hrála pořád v tempu, na to, že obě mužstva hrála s 11 hráči do pole, nebylo znát, že by na nějaké straně docházely síly. Ve třetí třetině si vypracoval pěknou šanci Dan Denk, jenže jeho střela je pro domácího Štěpku chytatelná a tak puk končí v jeho lapačce. A opět platí pravidlo nedáš, dostaneš. A tak jsme v čase 44:27, neubránili přesilovou hru soupeře a  inkasovali a opět prohrávali. 5:4. Ale jak bylo už několikrát zmíněno, nejen hra, ale i skóre se přelévalo a ani jeden tým nedal tomu druhému kousek ledu zdarma. A tak minutu po střele bílinského Tůmy, dává branku Venca Hnízdil, při které mu asistovali Zdenda Troch s Ondrou Dimitrovem. 5:5. A v polovině třetí třetiny opět boduje soupeř. Domácí Druxa dává dnes svou druhou branku. 6:5. A opět dotahujeme. V čase 52:03 Ondra Dimitrov skóruje a srovnává stav. Asistenci si připisuje Venca Hnízdil. 6:6.  Poté se nám dostává příležitosti sehrát také v početní převaze, když se domácí Tůma proviňuje proti pravidlům zdržováním hry. Jenže naše přesilovky nejsou tolik produktivní a tak se bílinští ubránili. V čase 56:17, ale jásá střídačka hostů dnes již po 7. Zdenda Troch dává svůj hattrick a na nás je udržet tento jednobrankový náskok do konce třetiny. Asistenci u sedmé branky si připisuje opět Venca Hnízdil. 6:7. Je na čase vzít si oddechový čas, nechat odpočinout hráče, stanovit strategii posledních minut a jít hrát. I soupeř oddechového času využil a tak brankář Štěpka zůstává na střídačce a k vhazování se proti nám staví 6 bílinských hráčů. Je to boj, kluci bojují, šanci pojistit vítězství má na hokejce Ondra Dimitrov, avšak jeho střela na prázdnou branku skončila jen na tyčce. Poslední minutu utkání jsme ubránili a tím pádem si dnes proti Bílině připisujeme body my.

Utkání to bylo zdařilé z pohledu obou týmů a myslím, že po minulé prohře, kdy jsme si vylámali zuby na Danielovi Štěpkovi, bylo to vítězství dnes zasloužené.

Příští utkání hrajeme doma proti SK Kadaň v sobotu 21.2.2015 tradičně od 12:15.

 

FOTO NA PŘÁNÍ NAŠICH FANYNEK smiley

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO VE STŘEDU 11.2.2015 S LITVÍNOVEM

HC BANÍK SOKOLOV  X  HC LITVÍNOV  4  :  9   po třetinách 1:3  0:5  3:1

Branky Baníku: 9:41 Troch (as.Botoš), 44:25 Ticháček (as.Dimitrov, Troch), 47:40 Troch (as. Ticháček), 59:55 Denk

Sestava Baníku: Charvát, od 30:22 Bíma - Rožánek, Jiroušek, Ticháček, Radaušer, Pazour T. - Troch, Dimitrov, Hnízdil, Blecha, Opatrný, Denk, Janda, Botoš Jakub

Trenér: Tomáš Anderle

S Litvínovem opět prohra

Utkání plné emocí mohli fanoušci sokolovských starších žáků shlédnout ve středu 11.2.2015 na zimním stadionu v Sokolově. Odstartovali jsme druhé kolo nadstavby a na domácím ledě jsme hostili hosty ze severočeského Litvínova. Souboj v Litvínově jsme neodehráli vůbec špatně, avšak soupeř se dokázal více prosazovat v koncovce a tak jsme z Litvínova odjížděli bez bodu a neméně stejný scénář se odehrával i v tom středečním utkání na domácím ledě.

První třetinu po úvodním buly míříme do útočného pásma, avšak dlouho se tam nezdržíme a už se soupeř stěhuje do naší obranné třetiny. I přes důraz na správné rozebírání hráčů, opět chybujeme a inkasujeme rychlý gól, právě po chybném rozebrání hráčů, kdy nám zůstává před bránou volný Stehlík a ten překonává Honzu Charváta v brance. První šance hostů a je z toho změna skóre. Čas 0:38 0:1. Je potřeba zvednout hlavu a hrát. Utkání vůbec nevypadalo špatně, avšak důraz před naší bránou chyběl. A tak si soupeř vypracovával šance a Honza Charvát měl v bráně plné ruce práce. V čase 5:15 hostující Uher nahazuje za modrou směr naše brána, a tak jako v minulém utkání Matyášovi Pitoňákovi, tak stejně dnes Honzovi puk zalétne až za záda. 0:2. Avšak takové branky nepadají jen do naší sítě, v čase 9:41 napřahá kapitán domácích Zdenda Troch a z dálky propaluje hostujícího brankáře. A hned to vypadá lépe 1:2. Na střídačce panuje bojovná nálada. V čase 17:36 nám však opět soupeř ukazuje, jak má vypadat správný důraz v brankovišti a i přes obrovskou snahu neinkasovat, se soupeř lépe orientuje na puku a Bareš zametá puk do branky. 1:3. A za tohoto stavu končí 1.třetina.

V kabině se klade důraz na práci před naší brankou a opět na efektivnost střel. Odcházíme na druhou třetinu.

Druhá třetina začala. I přesto, že se v kabině řeklo, hlavně hned neinkasovat, tak opět první střídání a změna skóre. Opět jsme byli pod tlakem před naší bránou, puk se odráží na hokejku Uhera a ten vyčíhnul situaci, kdy Honza střežil svou pravou tyčku. Uher se obtočil kolem branky a, než se Honza stačil přesunout k druhé tyčce, zasunul kotouč do brány. 1:4. Opět se nám nepovedl úvod. Ale ona se nám nepovedla celá druhá třetina. V čase 27:51 litvínovský Stehlík opět skóruje. 1:5. Se zvyšujícím se skóre narůstala nervozita na domácí střídačce a opět se na ledě sváděl spíš souboj s hráči, než souboj o puk. I přesto jsme ve druhé třetině byli vyloučeni jen jednou a to Zdenda Troch za nedovolené bránění. Oslabení jsme uhráli bez ztráty kytičky. Avšak ani vyloučení soupeře jsme nevyužili, ba naopak v čase 32:06 po chybě  našeho obránce na útočné modré, se litvínovští dostávají do protiútoku a zkouší pozornost Matěje Bímy, střídajícího Honzu Charváta v bráně. Matěj však v souboji prohrál a tak jsme prohrávali již 1:6. Jednu šanci domácích jsme ve druhé třetině přeci jen viděli. Kuba Botoš se dostal sám do útoku, ale na litvínovského brankáře nevyzrál. A tak jsme ještě dokonce druhé třetiny dvakrát inkasovali, zatímco my vyšli z této třetiny bodově naprázdno. 1:8.

Třetí třetina přinesla osobní souboje, šarvátky, ale také branky ze strany domácích. Bylo vidět, že přiostření hry ze strany domácích vzalo litvínovským trochu dech a tak jsme se dokázali prosadit i my. V čase 44:25 Jirka Ticháček pěknou střelou dobývá branku hostů. Asistenci u této branky si připisují Ondra Dimitrov a Zdenda Troch. 2:8. A o pár minut později opět jásáme, Zdenda Troch se podruhé v dnešním utkání prosazuje a snižuje na 3:8. U této branky mu asistoval Jirka Ticháček. V čase 49:36 nabízíme soupeři opět přesilovou hru, když Tomáš Pazour zastavil soupeře nedovoleně, podražením. Bránili jsme svědomitě a soupeře jsme k ničemu většímu nepustili. Avšak poté přišel sporný moment, kdy soupeř přidává devátou branku, ale domácí hráči reklamují, že branka nepadla. I sám soupeř přijel přiznat, že puk opravdu za brankovou čarou nebyl, avšak sudí si stáli za svým a branku uznali. 3:9. Poté přišla vlna emocí na domácí střídačce. V čase 54:54 neunesl své vyloučení Zdenda Troch, který se ohradil po litvínovském hráči, poté co sám obdržel pár bolestivých ran, a za protesty si vysloužil trest za nesportovní chování 10 minut. A tak Zdenda zamířil předčasně do sprch. Na ledě se bojovalo na krev. V důrazu před naší bránou zůstal ležet Matěj Bíma a do brány se na posledních pár minut musel postavit znova Honza Charvát. Matěj odjíždí s bolavou hlavou na střídačku, naštěstí to nebylo nic vážného. Poté sudí vylučují domácího Matěje Opatrného a hostujícího Baláže. Vyloučení našeho kapitána naší střídačku nijak neuklidnilo a tak se hrálo do samého konce tvrdě. V čase 59:55 se ještě prosazuje Dan Denk a kosmeticky upravuje stav dnešního utkání na 4:9 .

Trenér domácích důrazně své svěřence uklidnil před závěrečným podáním rukou a tak jsme všichni v pořádku odcházeli do kabin.

Příští utkání hrajeme v neděli 15.2.2015 v Bílině. V tom minulém utkání jsme nemohli překonat bílinského Štěpku v bráně, tak držme palce, ať si tentokrát přivezeme lepší formu my a na Bílinu vyzrajeme.

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO V SOBOTU 7.2.2015 S LOUNY

HC BANÍK SOKOLOV  X  HC SLOVAN LOUNY  8  :  3 po třetinách 2:1  2:2  4:0

Branky Baníku: 1:25 Jurča (as.Botoš Jan), 11:50 Denk (as. Dimitrov), 30:06 Dimitrov (as.Troch), 32:57 Denk (as.Hnízdil), 48:19 Troch (as.Dimitrov, Hnízdil), 52:45 Hnízdil (as.Troch), 56:28 Blecha (as.Troch), 59:27 Hnízdil (as.Troch)

Sestava Baníku: Pitoňák (8 úspěšných zákroků, 3 obdržené branky) od 29:05 Charvát (7 úspěšných zákroků, 0 obdržených branek) - Jiroušek, Rožánek, Botoš Jakub, Jurča, Pazour T., Radaušer - Troch, Dimitrov, Hnízdil, Blecha, Botoš Jan, Denk, Janda, Pazour L.

Trenéři: Jaromír Carvan, Tomáš Anderle

Výhra nad Slovanem Louny

V sobotu 7.2.2015 odehráli starší žáci další utkání proti neznámému týmu. Tentokrát jsme přivítali na domácím ledě tým HC SLOVAN LOUNY. Louny přijeli v oslabené sestavě, pouze s 10ti hráči do pole. I přesto to bylo velice podařené utkání, které mělo všechno, co správný hokejový zápas má mít.

První třetinu jsme nezačali vůbec špatně. Do sestavy starších žáků byli na toto utkání nominováni hráči z týmu mladších žáků Milan Jurča a Honza Botoš, kteří si hned při prvním kontaktu s pukem zapsali body do statistik. Honza Botoš posílá puk na modrou Milanovi Jurčovi, který střílí směr brána, puk propadá až za záda hostujícího gólmana. Podařená premiéra obou hráčů. V čase 1:25 tedy otevíráme skóre 1:0. Poté přichází vlna rychle po sobě jdoucích vyloučení na domácí střídačce. Hrajeme tedy dlouho v oslabení, avšak první dvě vyloučení velmi dobře bráníme a dokážeme si i vypracovat brankové šance. Po úspěšném bránění, kdy se z trestné lavice vrací Kuba Botoš, Ondra Dimitrov špatně střídá a opět jdeme do čtyř. I toto oslabení jsme zvládli a do konce první třetiny jsme již hráli v plném počtu. Vypracovávali jsme si mnoho šancí, avšak vždy jsme vyhořeli na koncovce, která nás trápí celou sezónu. V čase 8:56 se ovšem prosazuje soupeř, když vcelku jednoduchou střelou z velké dálky překonává Matyáše Pitoňáka v bráně. 1:1. Avšak hráči Baníku dokázali brzy odpovědět další úspěšnou střelou, tentokrát byl úspěšným střelcem Dan Denk. Asistenci u této branky si připisuje Ondra Dimitrov. 2:1. Ještě jednu obrovskou šanci jsme na samém konci první třetiny viděli. Dan Denk opět střílí na bránu, avšak puk trefuje spojnici brány a vylétá na její druhou stranu, než bychom si přáli. A tak se v první třetině rozcházíme za vedení 2:1.

Druhá třetina byla nejzajímavější z celého utkání. Nejprve jsme se dočkali opět vyrovnání ze strany soupeře. V čase 21:49 hostující Suttner překonává Matyáše Pitoňáka a  srovnává skóre na 2:2. Avšak hned v čase 22:30 vymetá Pepa Blecha roh brány Petržálka, ale tak jako v první třetině Danovi štěstí nepřálo, ani Pepova střela neskončila v bráně. A opět se proviňujeme proti pravidlům a za zdržování hry dostává trest Matyáš Pitoňák, trest jde odsedět Pavel Radaušer. A soupeř toto vyloučení trestá. V čase 29:05 se bojuje před Matyášovou bránou soupeř se dobře orientuje, domácím hráčům se nedaří dostat puk do bezpečné vzdálenosti a tak byl domácí gólman ve špatné pozici a s dorážkou Suttnera si již nedokázal poradit. 2:3. V tomto čase střídáme brankáře. Do brány se staví Honza Charvát. Na ledě nám to začíná jiskřit, na ochozech se fanoušci baví, opravdu vidíme utkání se vším všudy. Obě mužstva předvádí důraznou hru, nejen před brankáři. V čase 29:14 máme na holi vyrovnání, avšak hostující Suttner zastavuje nedovoleně Zdendu Trocha a sudí nařizuje trestné střílení. Zdenda Troch však Petržálku neprostřelí a tak na vyrovnání musíme ještě chvíli počkat. A dočkali jsme se za malou chvilku, kdy se Zdenda Troch přeci jen na vyrovnávací brance podílel. Připsal si asistenci a střelcem branky byl zapsán Ondra Dimitrov. V čase 30:45 máme výhodu jednoho hráče v poli, v přesilové hře jsme se však neprosadili, až když se hostující obránce zapojuje do hry, zvedáme ruce nad hlavu. V čase 32:57 předvedli pěknou spolupráci Venca Hnízdil a Dan Denk, který otáčí skóre na naší stranu. 4.3.  A za tohoto stavu končí 2.třetina.

Třetí třetinu ovládli zcela domácí. Na soupeři se projevila nejspíš únava a bylo vidět, že síly pomalu docházely. V čase 48:19 padla branka po lajně Hnízdil, Dimitrov, Troch, kdy poslední jmenovaný byl střelcem branky. 5:3. V čase 52:45 přidává další branku Venca Hnízdil po asistenci Zdendy Trocha. A Zdenda Troch asistoval také u branky Pepína Blechy v čase 56:27. A půl minuty před závěrečnou sirénou ještě doupravil skóre Venca Hnízdil, opět po asistenci Zdendy Trocha. 8:3.

Utkání tedy skončilo výhrou Baníku 8:3, kdyby však domácí proměnili jen polovinu střel na bránu, skóre by bylo zcela jistě dvou místné. Hostující brankář si připsal 38 úspěšných zákroků, zatímco na naši bránu soupeř vystřelil 15x. Uvidíme jaký výsledek přinese odvetné utkání hrané v Lounech až bude soupeř v plné síle.

Dnes to bylo velmi povedené utkání, atmosféra na stadionu byla opravdu hokejová a tak díky všem zúčastněným.

fotky z utkání proti Lounům

 http://enis.rajce.idnes.cz/HC_BANIK_SOKOLOV_X_HC_SLOVAN_LOUNY_7.2.2015

 

 

VÝSLEDEK UTKÁNÍ HRANÉHO VE STŘEDU 4.2. PROTI TACHOVU

HC BANÍK SOKOLOV  X  HC TACHOV/M.LÁZNĚ    2  :  7  po třetinách  1:2  0:2  1:3

Branky Baníku: 19:08 Troch (as.Hnízdil, Jiroušek), 57:34 Janda (as. Denk, Opatrný)

Sestava Baníku: Bíma (13 úspěšných zákroků, 2 obdržené branky), od 31:25 do 50:36 Pitoňák (9 úspěšných zákroků, 5 obdržených branek) - Jiroušek, Rožánek, Botoš Jakub, Valta, Radaušer, Pazour - Hnízdil, Dimitrov, Troch, Veverka, Opatrný, Denk, Polák, Janda

Trenéři: Jaromír Carvan, Tomáš Anderle

Prohra s Tachovem

Není to tak dlouho, co jsme si vezli vítězství z tachovského ledu a už tady máme odvetu. Ve středu 4.2.2015 jsme předehrávali 29.kolo a na zimní stadion v Sokolově dorazil právě tým HC Tachov/M.Lázně. Tentokrát již v plné síle a bylo to na utkání znát. Jakoby se sešly dva úplně rozdílné týmy než před pár dny, přesně tak vypadalo to středeční utkání. Tachovští měli jasnou převahu a tentokrát si odvážejí vítězství oni.

První vteřiny se stěhujeme před branku hostujícího týmu, avšak nic velkého jsme nepředvedli. Takže se puku ujímá i soupeř a hraje se nahoru dolů. Žádné velké šance však vidět nejsou. Domácí hráči se snažili tlačit před hostující branku, avšak stále málo důrazně. A tak jsme v čase 5:21 viděli pěknou šibenici, bohužel v podání hostujícího Bartoše. 0:1. Do konce 1.třetiny jsme viděli hokej nahoru, dolů avšak domácí nepředváděli hru, kterou se vyhrávají utkání. Naděje nám svitla v čase 19:08, kdy jsme předvedli, ten trenéry vyžadovaný, důraz před bránou a hned jsme se mohli radovat z vyrovnání. Vojta Jiroušek střílí směr brána, Venca doráží puk, avšak ani jeho dorážka nebyla ještě ta gólová, puk se tedy za velkého tlaku před bránou odráží ke Zdendovi Trochovi a ten už neměl moc práce puk za záda Nového dostat. 1:1. Ale dlouho nám radost z remízy nevydržela a soupeř se pro změnu natlačil před naši bránu a i on svým důrazem překonává Matěje Bímu v bráně. 1:2. Za pár vteřin siréna znějící stadionem oznamuje konec první třetiny a jdeme do kabin.

Ve druhé třetině jsme se nedokázali prosadit vůbec, i přestože střel na bránu soupeře nebylo zrovna málo. Asi jsme si to střelecké štěstí vybrali v Tachově. V čase 22:11 hrajeme přesilovou hru, avšak ani ty nám dnes nešly. Ani jednou jsme se v početní výhodě neprosadili. V čase 31:25 střídáme gólmany a do brány se staví Matyáš Pitoňák, který hned v úvodu svého počínání v bráně pěkně zasahuje lapačkou. Avšak již v čase 34:47 vytahuje puk zpoza svých zad, když právě minule chybějící Bockstefel, coby nejlepší hráč soupeře, nekompromisně překonává celou pětici domácích hráčů včetně Matyáše. A tak nám soupeř odskakuje už o dvě branky. 1:3. Dnes nemůžeme najít recept na tachovské, i přesto, že jsme v 35.minutě měli obrovský tlak před tachovským gólmanem, avšak tlak končí únikem hostů do našeho obranného pásma, naši hráči bránili tachovského Rosslera, který vystřelil na branku, avšak puk se odráží k úplně volnému Svobodovi, který stál nikým nehlídám ve výborné střelecké pozici a také toho náležitě využil a zvyšuje skóre na 1:4. A tak končí druhá třetina.

Ani třetí třetina nepřinesla změnu ve hře domácích. Trápili jsme se dál v koncovce, soupeř již hrál s klidem a v čase 43.03 také s úsměvem na rtech. V tomto čase se prosazuje šikovná hráčka hostů Sabina Matoušková a posílá svůj tým do vedení 1:5. V 50.minutě přidává další branku Bockstefel a to už tachovští hrají v pohodě. 1:6. Sedmou poslední branku utkání inkasujeme v čase 50:11 z hole již zmiňovaného Rosslera. V tuto dobu se nechává vystřídat domácí Matyáš Pitoňák,kvůli bolestem levého kolena. Do brány tedy putuje zpět Matšj Bíma, který už utkání dochytává bez inkasované branky. Konečné slovo si přeci jenom bereme my a v čase 57:34 se prosazuje Míla Janda, který po akci Dana Denka a Matěje Opatrného doráží puk do tachovské branky. 2:7. A za tohoto skóre utkání končí. Tachovští si vezou domů vítězství, za které můžou děkovat brankáři Novému, který je, hlavně ve 2.třetině, podržel a pak našim střelcům, kteří mu to poměrně dost usnadnili svými střelami do jeho výstroje. V utkání domácího týmu se představili hráči ročníku 2003 Otakar Veverka a Robin Valta, kteří zatím oblékali jen dres mladších žáků, a řekněme si, že se oba do týmu zapracovali a byla vidět snaha odehrát co nejlepší utkání a vůbec se na ledě neztratili.

V kabině trenéři důrazně promluvili ke svým svěřencům, tak věřme, že si to vezmou k srdci, na to dnešní utkání rychle zapomenou a v tom příštím utkání si půjdou pro vítězství. Další utkání máme na programu 7.2.2015 na domácím ledě proti týmu z Loun. Začínáme tradičně po utkání mladších žáků v 12:15.

 

 

 

 

TOPlist