2. HC STADION CHEB

3. EV WEIDEN

4. ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

TURNAJ MOHL PROBĚHNOUT DÍKY TĚMTO SPONZORŮM:

GENERÁLNÍM SPONZOREM TURNAJE BYLA  SPOLEČNOST                 HART PIPE s.r.o. -  p.PETR PETROV

HC BANÍK SOKOLOV, BAUER, STŘÍDA SPORT, SPECTEC GROUP s.r.o.   p. Dimitrov, Rohal, Pillmayer, CONQUEST PRINT s.r.o. Plzeň p. Jan Vlček, pan a paní Botošovi, pan a paní Rožánkovi

za HC BANÍK SOKOLOV bojovali:

BÍMA, CHARVÁT, PITOŇÁK - JIROUŠEK, TROCH "C", DIMITROV, HNÍZDIL, PAZOUR T., RADAUŠER, OPATRNÝ, BOTOŠ JAKUB, PAZOUR L., DENK, GAŠPAR, POLÁK, ROŽÁNEK, TICHÁČEK, BLECHA, JANDA

trenéři mužstva: Jaromír Carvan, Tomáš Anderle

za HC STADION CHEB bojovali:

SALETA, HALADA - OUHRABKA, ŠMAJDA SUCHÁNEK, KRUTINA, VOTOUPAL, ŠMAJDOVÁ, SCHMIDT, HALAMKA, DINGA, BUBANEC, VARVAŘOVSKÝ, ČERMÁK, MULAČ, PROCHÁZKA, KRACÍK, HURTA, ABEL

trenér mužstva: Petr Neč

za SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU bojovali:

Nedvěd, Vít - Jindra, Machalová, Němec, Pachl, Pelikán, Prokop, Bednář, Malenovský, Štola, Bartoš, Doležal, Egart, Svoboda

trenér mužstva: Marek Bednář

za EV.WEIDEN bojovali:

Lindmeier - Klein, Baumler, Sporer, Klein Kevin, Gerstner, Rass, Wolf, Maschke, Dressel, Schwab, Schultes, Horn, Schmidt, Schneider

trenér: Peter Hampl

V sobotu 20.12.2014 v 8:00 jsme se sešli všichni na sokolovském Baníku, abychom si zkrátili dobu předvánoční a pobavili se hokejem při 3.ročníku HART PIPE CUPU. Všechny zúčastněné týmy dorazily do Sokolova v pořádku, tak jsme mohli toto dvoudenní hokejové klání odstartovat. Organizátoři turnaje zvolili bodování utkání po třetinách, tudíž se z každého utkání psaly dva výsledky. Každá třetina se hrála 15 minut čistého času. V sobotu se odehrála základní část systémem každý s každým.

výsledek 1.utkání

HC BANÍK SOKOLOV  x  HC STADION CHEB        2 :1    1.TŘETINA 0:0         2.TŘETNA 2:1

Branky Baníku: 21:55 Jiroušek (as.Troch), 25:46 Jiroušek (as. Troch, Dimitrov)

Branky HC STADION CHEB: 20:52 Ouhrabka (as.Šmajdová)

výsledek 2.utkání

HC WEIDEN  x  SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU     0 : 4       1.TŘETINA  0:2        2.TŘETINA 0:2

Branky ŽDÁRU: 6:16 Pelikán (as.Machalová), 11:17 Svoboda (as.Malenovský, Machalová), 15:50 Štola (as.Bednář), 29:17 Malenovský (as.Machalová)

výsledek 3.utkání

HC BANÍK SOKOLOV  x  EV.WEIDEN         1 : 1          1.TŘETINA  0:0       2.TŘETINA   1:1

Branky Baníku: 29:21 Ticháček

Branky Weidenu: 18:24 Schultes Luca

výsledek 4.utkání

HC STADION CHEB  x  SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU   0 : 6   1.TŘETINA  0:2     2.TŘETINA 0:4

Branky ŽĎÁRU: 0:54 Jindra (as.Bednář), 12:47 Machalová (as.Malenovský), 16:02 Egart (as.Malenovský), 16:58 Bartoš, 20:59 Svoboda (as. Jindra), 22:12 Jindra

výsledek 5.utkání

HC STADION CHEB  x  EV WEIDEN   0  : 0      1.TŘETINA   0:0      2.TŘETINA    0:0

výsledek 6.utkání

HC BANÍK SOKOLOV  x  SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU   0 : 7  1.TŘETINA    0:4   2.TŘETINA   0:3

4:10 Jindra (as.Pachl), 7:27 Machalová (as.Malenovský, Egart), 9:09 Jindra (as.Bartoš), 13:59 Bednář (as.Jindra), 16:59 Jindra, 25:41 Jindra, 29:36 Bartoš (as.Doležal)

CELKOVÉ POŘADÍ TÝMŮ PO 1.DNI

1. SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU               12 BODŮ

2. HC BANÍK SOKOLOV                            5 BODŮ

3. EV. WEIDEN                                          4 BODY

4. HC STADION CHEB                              3 BODY

Jak je vidět, dle výsledků, viděli jsme v sobotu hodně vyrovnaných zápasů, jen tým ze Žďáru nám výsledkově trochu utekl. V neděli si zahrajeme semifinále a poté utkání o umístění. Doba hrací doby již bude 2x 20 minut čistého času.

Výsledky z neděle 21.12.2014

1. semifinále

SKLH Žďár nad Sázavou  x  HC STADION CHEB   8 : 0    po třetinách   4:0  4:0

Branky ŽĎÁRU: 0:28 Egart (as. Jindra), 1:41 Bednář (as.Štola), 3:22 Machalová, 5:44 Svoboda (as.Pelikán), 24:48 Machalová (as. Egart), 24:51 Malenovský (as. Bednář), 27:39 Bednář (as.Malenovský), 33:11 Pachl (as.Bartoš)

Z tohoto utkání nám tedy vzešlo mužstvo, které si zahraje o 3 místo a tím je HC STADION CHEB  a mužstvo ze ŽĎÁRU bude bojovat s lepším týmem z 2.semifinále o zlato.

2. semifinále

HC BANÍK SOKOLOV  x   EV.WEIDEN  7 : 2   po třetinách 3 : 0  4  : 2

Branky Baníku: 1:14 Botoš (as.Ticháček), 8:23 Denk (as. Opatrný), 9:55 Hnízdil (as.Troch), 20:35 Troch (as.Jiroušek), 25:27 Hnízdil (as.Troch), 33:14 Hnízdil (as.Troch), 38:47 Opatrný (as.Ticháček)

Branky EV.Weiden: 25:27 Klein, 38:37 Klein

Z tohoto utkání jsme tedy poznali další finalisty. S týmem HC Stadion Cheb se o 3.místo utká EV.Weiden a druhým finalistou je HC BANÍK SOKOLOV.

Utkání o 3.místo:

EV.WEIDEN  x  HC STADION CHEB    5 : 1   po třetinách   1 : 1  4 : 0

Branky EV.Weiden: 5:11 Maschke (as.Baumler), 22:08 Klein (as.Dressel, Maschke), 23:43 Horn, 28:43 Gerstner (as. Maschke), 37:03 Maschke

Branky HC Stadion Cheb: 0:33 Krutina (as.Ouhrabka)

Utkání o 3.místo mělo náboj a oba týmy bojovaly do poslední chvilky. Weidenští se prali a chebským nedali nic zadarmo. Viděli jsme ostré souboje u mantinelů, kvůli kterým si weidenští zasloužili mnoho vyloučení. I přesto, že Cheb již z první minuty vedl o jednu branku Šimona Krutiny, vítězství si z tohoto utkání neodnesli. Další branky již padaly jen do jejich sítě. Ani vysoký počet přesilových her nepomohlo k otočení vývoje utkání. A tak si zaslouženě bronzové medaile ze Sokolova odváží tým z německého Weidenu.

Utkání o 1.místo:

HC BANÍK SOKOLOV  x  SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU   4 :  8   po třetinách  2 : 6   2 : 2

Branky Baníku: 3:20 Blecha as. Denk), 4:26 Troch (as. Hnízdil), 31:17 Jiroušek (as.Ticháček), 36:33 Opatrný (as.Rožánek, Hnízdil)

Branky ŽĎÁRU: 0:42 Machalová, 2:07 Doležal (as.Pachl), 3:34 Doležal (as.Malenovský), 5:22 Jindra (as. Štola), 11:25 Jindra, 18:29 Štola (as.Bednář), 37:27 Štola (as.Doležal), 38:09 Malenovský (as. Jindra)

Utkání o zlaté medaile bylo jedno z nejlepších a nejkvalitnějších utkání celého turnaje. Opravdové finále jak má být. S trochou nervů, štěstí i smůly. Vyhrát může, ale jen jeden a tentokráte vyhrál opravdu ten nejlepší. I přesto, že to dle skóre z první třetiny nevypadalo byli jsme Žďárským rovnocenným soupeřem. Hosté v tomto utkání vůbec poprvé v turnaji inkasovali. První třetinu jsme prohráli, avšak kluci se dokázali tolik "nakopnout" k takovému výkonu, že ještě 2 minuty před závěrečnou sirénou to vypadalo, že o vítězi turnaji rozhodnou až samostatné nájezdy. Avšak i Ti zkušení chybují a tak se soupeři podaří v čase 38:09 vyrovnat stav utkání na 2:2 a v našich silách již nebylo zvrátit vítězství z této třetiny na svoji stranu. A tak Žďárští slaví zlato a my si vybojovali stříbro.

Ihned po skončení finálového souboje přecházíme k vyhlášení výsledků. Ceny pro jednotlivé hráče v kategorii nejlepší brankář, nejlepší obránce, nejlepší střelec a nejlepší hráč turnaje předává ředitel turnaje pan Petr Petrov.